بایننس به درخواست اسرائیل حساب های مرتبط با حماس را مسدود کرد


مسدود کردن حساب‌های Binance که توسط غیرنظامیان عادی فلسطینی نگهداری می‌شود، تأثیری نخواهد داشت.

صرافی کریپتو بایننس پس از درخواست مجریان قانون اسرائیل، حساب های مرتبط با شبه نظامیان حماس را مسدود کرده است.

بر اساس پستی که یی هه، یکی از بنیانگذاران این صرافی در وی چت در 10 اکتبر به اشتراک گذاشته است، انجماد حماس را هدف قرار می دهد نه مردم فلسطین را. به گفته او:

سازمان ملل متحد حماس را یک سازمان تروریستی می‌داند. بنابراین، هر سازمانی، از جمله بانک‌ها و پلتفرم‌های تجاری، باید برای دریافت درخواست‌های انجماد همکاری کنند. این چیزی نیست که بایننس بتواند به تنهایی تصمیم بگیرد.

یی او همچنین توضیح داد که هیچ پلت فرم تجاری نمی تواند چنین خواسته هایی را رد کند: “فلسطین یک دولت سازمان یافته دارد. حماس یک گروه شبه نظامی محلی است. آنها غیرنظامیان را می کشند، مشکل این است. حماس فلسطین نیست؛ بستنی ها حماس را هدف قرار می دهند، نه فلسطین.”

اوایل امروز، خبرگزاری محلی Calcalist گزارش داد که مقامات اسرائیلی حساب های رمزنگاری شبه نظامیان حماس را با کمک بایننس مسدود کرده اند. مجری قانون مدعی است تروریست ها از این حساب ها برای جمع آوری کمک های مالی مربوط به جنگ از طریق رسانه های اجتماعی استفاده کرده اند.

روز قبل، کوین تلگراف گزارش داد که جامعه محلی Web3 در اسرائیل یک کمپین خیریه برای کمک به غیرنظامیان اسرائیلی آسیب دیده از درگیری های جاری راه اندازی کرده است. این طرح که «کمک رمزنگاری به اسرائیل» نامیده می‌شود، از کمک‌های مالی بیت‌کوین (BTC) و اتریوم (ETH) و همچنین سایر توکن‌های ERC-20 مانند تتر (USDT) پشتیبانی می‌کند. این جنبش از زمان راه اندازی خود نزدیک به 50000 دلار به عنوان کمک های ارز دیجیتال دریافت کرده است.

یی او پیشنهاد کرد که کاربران عادی، از جمله غیرنظامیان فلسطینی، تحت تأثیر این ممنوعیت قرار نگیرند. او گفت: «با بازگشت به رویدادهای قبلی، زمانی که جنگ در مقابل روسیه و اوکراین شروع شد، ما حساب‌های روس‌های عادی را مسدود نکردیم.

بیانیه یی او در وی چت

مجله: حقیقت پشت انقلاب بیت کوین کوبا


نویسنده: Zhiyuan Sun

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید