مدیر صرافی بایننس فرانسه استعفا داد و به لیست خروج ارزهای دیجیتال اضافه شد


استفانی کابوسیوراس حداقل دهمین مدیر ارشد اجرایی است که امسال صرافی ارز دیجیتال را ترک می کند.

استفانی کابوسیوراس سمت خود را به عنوان مدیر عامل بایننس فرانسه ترک کرد و حداقل دهمین مدیر ارشد اجرایی شد که امسال بایننس را ترک کرد.

دیوید پرینچای، رئیس بایننس فرانسه، در پستی در X (که قبلاً توییتر نامیده می شد) در 19 اکتبر جدایی کابوسیوراس را تایید کرد و از کار او در صرافی تشکر کرد.

پرینسای نوشت: «ما از استفانی به خاطر مشارکت قوی‌اش در بایننس فرانسه تشکر می‌کنیم و برای او در چالش بعدی بهترین‌ها را آرزو می‌کنیم.

کابوسیوراس برای اولین بار در آوریل 2022 به بایننس ملحق شد و به عنوان رئیس حقوقی بازوی فرانسوی صرافی کریپتو مشغول به کار شد، قبل از اینکه در نوامبر همان سال به سمت مدیر اجرایی ارتقا یابد.

قبل از پیوستن به Binance، Cabossioras مشاور عمومی Autorité des Marchés سرمایه‌داران بود، که مسئول اکثر مقررات مالی در استان کبک کانادا است.

کوین تلگراف برای اطلاعات بیشتر در مورد خروج کابوسیوراس با بایننس تماس گرفت اما در زمان انتشار پاسخی دریافت نکرد.

مرتبط با: رئيس Binance FZE، وضوح مقررات در خاورميانه باعث رشد صنعت ارزهاي ديجيتال مي شود

بازوی فرانسوی Binance در ماه ژوئن تحت تحقیقات محلی قرار گرفت. دادستانی عمومی پاریس در میان اتهامات دیگر، «اقدامات تشدید کننده پولشویی» را مبنای تحقیقات عنوان کرد.

با جدایی، کابوسیوراس نام خود را به فهرست حداقل 10 مدیر ارشدی که تنها در طول امسال بایننس را ترک خواهند کرد، اضافه کرد.

در 6 ژوئیه، سه مدیر اجرایی خروج خود را اعلام کردند. پاتریک هیلمن، افسر ارشد استراتژی، مشاور عمومی هان نگ، و معاون بازاریابی و ارتباطات جهانی بایننس استیو میلتون.

مدیر عامل بایننس Changpeng “CZ” Zhao در 7 ژوئیه به این جدایی ها پرداخت و آنها را به عنوان بخش های عادی توسعه شرکت خود توصیف کرد و گزارش های مربوط به آنها را به عنوان FUD که مخفف آن “FUD” است رد کرد. “ترس، عدم اطمینان و شک.”

مشکلات حقوقی بایننس به دنبال یک سری شکایت های حقوقی مطرح شده علیه آن توسط رگولاتورها در ایالات متحده بدتر شده است. در ماه مارس، کمیسیون معاملات آتی کالا از Binance، CZ و شرکت های وابسته به آن به دلیل یک سری تخلفات تجاری ادعایی شکایت کرد.

در ماه ژوئن، کمیسیون بورس و اوراق بهادار مراحل قانونی خود را آغاز کرد و از CZ، بایننس و شرکت های وابسته به آن به اتهام فعالیت به عنوان یک کارگزار اوراق بهادار ثبت نشده و سایر اتهامات شکایت کرد.

مجله: چگونه از ارز دیجیتال خود در یک بازار پر نوسان محافظت کنیم؟ کارشناسان و کارشناسان بیت کوین در مورد این موضوع بحث می کنند
نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید