ریچارد تنگ از Binance مقایسه FTX را رد می کند: “ما از بررسی دقیق استقبال می کنیم”


ریچارد تنگ، رئیس بازارهای منطقه ای بایننس اصرار دارد که علیرغم بررسی های نظارتی، این شرکت هیچ شباهتی با صرافی سقوط کرده FTX ندارد.

ریچارد تنگ، رئیس بازارهای منطقه ای بایننس، اصرار دارد که صرافی جهانی ارزهای دیجیتال از نظر مالی امن است و به هیچ وجه شبیه FTX ورشکسته شده نیست، علی رغم بررسی های نظارتی اخیر و چالش های منطقه ای:

پیش از کنفرانس Token2049 در سال 2023، به طور انحصاری با سردبیر مجله کوین تلگراف، اندرو فنتون در سنگاپور صحبت کرد، تنگ به چالش‌های مختلف پیش روی بازوهای منطقه‌ای بایننس اشاره کرد و گزارش‌هایی مبنی بر اینکه او آماده می‌شود تا در آینده سلطنت را از موسس Changpeng ‘CZ’ Zhao به دست گیرد، کم اهمیت جلوه داد.

«بعد از FTX، شایعات و FUD متفاوتی وجود داشت. مردم سعی کردند ما را همراهی کنند، که مطلقاً درست نیست. “دارایی های ما به صورت یک به یک پشتیبانی می شود.”

تنگ گفت که اگرچه بایننس در چند سال گذشته با مشکلات مختلفی روبرو بوده است، اما موفق شده است آنها را به صورت موردی حل کند و این شرکت از نظر مالی قوی باقی مانده و قادر به پردازش برداشت های مشتریان است.

ریچارد تنگ، رئیس بازارهای منطقه ای بایننس، در Ethereum Singapore 2023 صحبت می کند.

او همچنین به اخبار اخیر کوین تلگراف مبنی بر اینکه مدیران ارشد بایننس را ترک کرده اند و گزارش دیگری در رابطه با روابط این شرکت با بانک های روسیه اشاره کرد. تنگ گفت که رشد چشمگیر بازار سهام طی شش سال آن را در کانون توجه نگه داشته است:

“همه این بررسی ها از بزرگترین بودن حاصل می شود. ما از بررسی نظارتی، نظارت رسانه ای و بررسی دقیق استقبال می کنیم.»

Teng اظهار داشت که بایننس هنوز تصمیمی در مورد خدمات حق رای خود به بازار روسیه نگرفته است، اما این شرکت همچنان از هنجارها و استانداردهای بین المللی در مورد موسسات و افراد تحریم شده پیروی می کند:

ما در چند هفته گذشته به وضوح اعلام کرده ایم که همه گزینه ها در برنامه های ما برای روسیه روی میز است. “ما همچنان به کشف آنچه که باید برای این فرنچایز در آینده انجام دهیم ادامه می دهیم.”

در همین حال، چارچوب های نظارتی در حال بلوغ در حوزه های قضایی مختلف نیز مورد استقبال بازار جهانی سهام قرار گرفته است. تنگ گفت که مقررات اتحادیه اروپا در مورد بازارهای دارایی های رمزنگاری شده (MiCA) می تواند با ایجاد قوانین استاندارد شده برای این بخش به صرافی ها در سطح جهانی منتفع شود:

این رفتار متفاوت زندگی را برای پلتفرم های جهانی مانند ما بسیار دشوار می کند. ما باید درک کنیم که قوانین و مقررات از نظر توزیع محلی چقدر متفاوت است. پس چه امیدی به استانداردهای هماهنگ داریم؟

تنگ گفت MiCA “گامی در جهت درست” در ارائه مجموعه استانداردهای منسجم به 23 کشور عضو اتحادیه اروپا است که می تواند منجر به همگرایی گسترده تر قوانین نظارتی جهانی برای این بخش شود.

مجله: چگونه از ارز دیجیتال خود در یک بازار پر نوسان محافظت کنیم: کارشناسان و کارشناسان بیت کوین در نظر دارند


نویسنده: Gareth Jenkinson

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *