بایننس استیبل کوین جدید را با تایید طرح توقف پشتیبانی BUSD برجسته می کند


Paxos قبلاً گفته بود که پشتیبانی از استیبل کوین بایننس را تا فوریه 2024 متوقف می کند، اکنون صرافی گفته است که تا آن زمان پشتیبانی را متوقف خواهد کرد.

صرافی کریپتو بایننس کاربران خود را تشویق کرده است که دارایی های استیبل کوین بایننس USD (BUSD) خود را به یک استیبل کوین تازه فهرست شده تبدیل کنند، در میان برنامه هایی برای پایان دادن به پشتیبانی از BUSD.

در بیانیه 31 آگوست بایننس، صرافی ارز دیجیتال گمانه زنی های قبلی مبنی بر اینکه به تدریج پشتیبانی از BUSD را تا فوریه 2024 متوقف می کند، تایید کرد. این در راستای برنامه‌های Paxos برای پایان دادن به بازخرید BUSD در آن تاریخ بود.

این اطلاعیه رسمی اولین باری بود که بایننس به این مشکل پرداخته است، پس از اینکه چندین کاربر اسکرین شات هایی از یک پاپ آپ را در رابطه با توقف برنامه ریزی شده پشتیبانی از برنامه های تلفن همراه خود به اشتراک گذاشتند.

بایننس در بیانیه‌ای اعلام کرد که کاربران را تشویق می‌کند تا موجودی‌های BUSD خود را با First Digital USD (FDUSD) مبادله کنند، یک استیبل کوین که در ژوئن توسط شرکت اعتماد مستقر در هنگ‌کنگ First Digital Group راه‌اندازی شد و اولین استیبل کوین اخیراً فهرست شده در Binance، یا تبدیل به تبدیل موجودی BUSD آنها جولای.

صرافی BUSD را به معاملات FDUSD خود اضافه کرد و این تبدیل ها رایگان است و هشت جفت BUSD را در 30 اوت از فهرست حذف کرد. این صرافی قبلاً کاربران را تشویق کرده بود که از استیبل کوین با جفت معاملاتی با کارمزد صفر برای بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) و FDUSD استفاده کنند.

مطالب مرتبط: بایننس USDC را برای یک استیبل کوین دیگر – مدیر عامل Coinbase می فروشد

تصمیم بایننس برای قطع حمایت از BUSD پس از آن اتخاذ شد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در اطلاعیه ولز که در 13 فوریه برای Paxos منتشر شد، ادعا کرد که BUSD یک اوراق بهادار ثبت نشده است.

در همان روز، وزارت خدمات مالی نیویورک به Paxos دستور داد تا صدور BUSD را متوقف کند.

مجله: سکه‌های ناپایدار: تثبیت، خطرات بانکی و سایر ریسک‌ها در افق هستند
نویسنده: Jesse Coghlan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *