بایننس مزایای کارمندان را با استناد به “کاهش سود” کاهش می دهد: گزارش


گزارش‌ها حاکی از آن است که صرافی رمزارز بازپرداخت هزینه‌های خاصی از جمله استفاده از تلفن همراه، تناسب اندام و کار از خانه را به کارمندان متوقف کرده است.

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس در ماه ژوئن در بحبوحه تلاش‌ها برای ارزیابی مجدد شرکت، برخی از مزایای کارکنان را کاهش داد.

طبق گزارش 17 جولای وال استریت ژورنال، بایننس گفت که بازپرداخت برخی هزینه‌های کارمندان خود از جمله استفاده از تلفن همراه، تناسب اندام و کار در خانه را متوقف کرده است. گزارش شده است که صرافی کریپتو به «محیط فعلی بازار و جو نظارتی» که منجر به «کاهش سود» شده است اشاره کرده و پیشنهاد کرده است که اقدامات کاهش هزینه بیشتری ممکن است ضروری باشد.

این گزارش پس از آن منتشر شد که شخصی پیشنهاد کرد که بایننس بیش از 1000 نفر را در عرض چند هفته آزاد کرده است. این شرکت کریپتو قبل از ششمین سالگرد تاسیس خود در 14 جولای حدود 8000 کارمند داشت. یکی از سخنگویان بایننس به کوین تلگراف گفت که این شرکت در پاسخ به نگرانی های تجاری و نظارتی، کاهش «برخی محصولات، واحدهای تجاری، حقوق پرسنل و سیاست ها» را در نظر خواهد گرفت.

مرتبط با: بایننس یکپارچه سازی شبکه لایتنینگ بیت کوین را تکمیل کرد

بنا بر گزارش ها، بایننس هیچ اشاره خاصی به «فضای نظارتی» ایالات متحده نکرده است، جایی که این شرکت با شکایت هایی از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار این کشور و کمیسیون معاملات آتی کالا مواجه است. صرافی کریپتو و Changpeng Zhao، مدیر عامل شرکت، به اتهام ارائه اوراق بهادار ثبت نشده مورد هدف شکایت قضایی قرار گرفته اند. بایننس آن را به عنوان نمونه ای از تنظیم اقدامات قانونی از طریق اجرا برچسب گذاری کرده است.

مجله: بایننس تحقیر شده، هنگ کنگ به 100000 کارگر رمزنگاری نیاز دارد، تک شاخ هوش مصنوعی چین: آسیا اکسپرس


نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *