مدیر عامل بایننس به شایعات پاسخ می دهد و می گوید مدیر اجرایی ایالات متحده “یک استراحت شایسته را انجام می دهد”


اگرچه برایان شرودر به دلیل موارد SEC و CFTC از سمت مدیرعاملی صرافی ایالات متحده استعفا داد، Changpeng Zhao، مدیر عامل Binance ادعا کرد که این خروج طبیعی است.

Changpeng Zhao (CZ) مدیر عامل Binance Holdings گمانه زنی ها در مورد جدایی خود از Binance را رد کرد. برایان شرودر، مدیرعامل ایالات متحده گفت که او پس از دو سال تصدی موفقیت آمیز در شرکت، “یک استراحت شایسته را انجام می دهد”.

Binance.US یکی از شرکت های تابعه Binance Holdings است و صرافی مستقر در ایالات متحده اخیرا شاهد استعفای تعداد انگشت شماری از مدیران ارشد از شرکت به دلیل شکایت های کمیسیون بورس و اوراق بهادار و کمیسیون معاملات آتی کالا بوده است.

CZ، در بیانیه ای از طریق او تماس گرفت. سالها پیش.”

Binance.US تحت رهبری او سرمایه را افزایش داده، محصولات و خدمات ارائه شده را بهبود بخشیده، فرآیندهای داخلی را یکپارچه کرده و سهم قابل توجهی از بازار به دست آورده است که همه اینها به ایجاد یک شرکت انعطاف پذیرتر به نفع مشتریان کمک کرده است. ما از مشارکت او سپاسگزاریم. CZ گفت.

بایننس با شکایت هایی از سوی SEC و CFTC به دلیل نقض های ادعایی مختلف از قوانین SEC و CFTC، از جمله فروش اوراق بهادار ثبت نشده و سوء استفاده از وجوه مشتریان، مواجه است. به عنوان بخشی از شکایت خود، SEC ادعا کرد که وابستگان آمریکایی و بین المللی Binance به طور غیرقانونی وجوه را با هم ترکیب می کردند.

در بحبوحه این شکایت، Binance.US در 13 سپتامبر اعلام کرد که یک سوم کارکنان خود را اخراج کرده و شرودر در حال کناره گیری از سمت مدیرعاملی است. در 14 سپتامبر، گزارش شد که دو مدیر دیگر در حال ترک هستند، زیرا کریشنا جووادی، مدیر ارشد حقوقی و سیدنی ماجلیا، مدیر ارشد ریسک تصمیم به ترک شرکت گرفتند. این جدایی ها گمانه زنی ها را در توییتر افزایش داد مبنی بر اینکه بایننس ممکن است با مشکلات حقوقی بدتری نسبت به آنچه قبلاً تصور می شد روبرو شود.

مرتبط با: SEC ایالات متحده می گوید Binance.US با تحقیقات همکاری نمی کند

ظاهراً با اشاره به دعاوی در پست X، CZ ادعا کرد که بازار کریپتو “اکنون در مکان متفاوتی نسبت به دو سال پیش قرار دارد” زیرا شرکت های رمزنگاری با “محیط نظارتی خصمانه فزاینده ای روبرو هستند.” به گفته وی، نورمن رید، مدیر عامل جدید Binance.US، “فرد مناسب” برای رهبری بازار سهام ایالات متحده در این دوره جدید است.

بایننس بزرگترین صرافی ارز دیجیتال در جهان از نظر حجم است. از زمانی که سومین صرافی بزرگ، FTX، در نوامبر سقوط کرد و مدیران FTX متهم به کلاهبرداری شدند، مورد انتقاد فزاینده‌ای قرار گرفت. منتقدان می گویند بایننس به اندازه کافی در مورد شیوه های تجاری خود شفاف نبوده و ثابت نکرده است که می تواند بدهی های خود را بازپرداخت کند. با این حال، CZ این نگرانی ها را نادیده گرفت و اعلام کرد که این شرکت “مشکل نقدینگی ندارد” و اتهامات علیه آن بی اساس است.
نویسنده: Tom Blackstone

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *