مدیر عامل بایننس گزارش اعتبار 250 میلیون دلاری به مدیریت BAM را رد کرد


مدیر عامل Binance Chanpeng Zhao ادعا کرد که او کسی بود که 250 میلیون دلار به BAM Management وام داد و گفت که این وام دقیقا برعکس است.

Changpeng Zhao، مدیر عامل بایننس، گزارش اخیر مبنی بر دریافت وام 250 میلیون دلاری از BAM Management، شرکتی که به عنوان هلدینگ برای Binance.US فعالیت می کند، رد کرد.

در 19 سپتامبر، گزارشی از رسانه Decrypt در مورد اسناد دادگاه در رابطه با شکایت بین بایننس و کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) توضیح داد. در این گزارش اشاره شد که تیم حقوقی Binance US در اسناد ادعا کرده است که BAM Management US Holdings “250 میلیون دلار اوراق قرضه قابل تبدیل به Zhao در ماه دسامبر منتشر کرده است.” با این حال، ژائو با این گزارش مخالفت کرد و خلاف آن را در X (توئیتر سابق) بیان کرد.

ژائو تصویری از این گزارش را در پستی به اشتراک گذاشت و گفت که این خبرگزاری “سوءتفاهم جهت آن را داشته است.” به گفته مدیرعامل بایننس، این وام دقیقا برعکس بوده است. او در این توییت توضیح داد که او بوده است که 250 میلیون دلار به مدیریت BAM وام داده و مدعی شده است که هنوز آن را پس نگرفته است.

مدیر Binance همچنین در توییت خود اشاره کرد که در این گزارش “اطلاعات غلط” زیادی وجود دارد. با این حال، ژائو مشخص نکرد که چه جزئیات دیگری از این گزارش نادرست است.

مرتبط با: پست CZ در مورد Ceffu و X در Binance. ایالات متحده با ادعاهای SEC در تضاد است و بر سردرگمی می افزاید

در طول نبرد حقوقی خود با بایننس، SEC بارها ادعا کرده است که از ابتدای پرونده برای به دست آوردن اطلاعات از Binance و Binance.US با مشکل مواجه بوده است. بنابراین، SEC درخواستی را ارسال کرد و از Binance خواست تا مدیران خود را با سپرده‌ها سازگارتر کند و اطلاعات دقیق‌تری ارائه دهد. اما در یک جلسه اخیر برای بحث در مورد درخواست کمیسیون SEC، قاضی گفت که در حال حاضر “مایل به اجازه بازرسی” نیست.

مجله: خروج اجرایی بایننس، نزدک دستورات هوش مصنوعی را پاک می‌کند و SBF تجدیدنظر وثیقه را از دست می‌دهد: Hodler’s Digest، 3-9 سپتامبر
نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید