با 6 سالگی بازار سهام، مدیر عامل بایننس فکر می کند: “همه چیز هیچ وقت درست پیش نرفت.”


Changpeng Zhao، مدیر عامل بایننس نوشت که امور مالی غیرمتمرکز به شتاب ادامه خواهد داد و افراد بیشتری با محصولات DeFi درگیر خواهند شد.

Changpeng Zhao، مدیر عامل بایننس نامه ای خطاب به کاربران صرافی نوشته است که در آن زمستان های گذشته ارزهای دیجیتال را بازتاب می دهد و روندهای کلیدی شکل دهنده صنعت را در حالی که شرکت ششمین سالگرد تاسیس خود را جشن می گیرد، آشکار می کند.

در این نامه، ژائو برخی از چالش‌هایی را که این شرکت در طول سفر خود با آن روبرو بوده است، برجسته کرده است. مدیر گفت که در ژانویه 2018، این شرکت رکوردهای جدیدی را برای ثبت نام کاربر مشاهده کرد. اما این امر با افت بازار همراه شد. با وجود این، مدیر Binance خاطرنشان کرد که در طول این بازار نزولی، تیم او اهمیت “مدیریت مالی محتاطانه” را آموخت.

در طول دومین زمستان کریپتو این شرکت، مدیر عامل بایننس در مورد سرمایه گذاری های این شرکت در پروژه در حال سقوط کریپتو Terra و صرافی ارز دیجیتال FTX صحبت کرد. ژائو نوشت که این شرکت شاهد سرمایه گذاری اولیه 3 میلیون دلاری خود در Terra Classic (LUNC) به 1.6 میلیارد دلار بود که در سال 2022 به 0 دلار نزدیک شد. وی افزود که این شرکت در مراحل اولیه سرمایه گذاری خود در FTX را به طور کامل ترک کرد. یک سال قبل از سقوط

این رویدادها باعث شد تا بررسی های نظارتی بیشتری بر فضا انجام شود و Binance در گروه FTX قرار گرفت. ژائو نوشت:

“حتی در آن زمان، چند تن از رگولاتورها یا رسانه های خبری واقعاً سخت کار کردند تا Binance و FTX را به هم نزدیک کنند. برای این، من فقط این را می گویم: ما متفاوت هستیم. هر شرکت سرمایه گذاری در وال استریت مدوف نیست.”

علیرغم مشکلاتی که بایننس با آن روبرو بود، مدیر عامل بایننس خاطرنشان کرد که به اولویت بندی کاربران و حفظ منافع آنها ادامه خواهد داد.

مرتبط با: روند صعودی بیت کوین در راه است: Changpeng Zhao مدیرعامل بایننس توضیح می دهد که چه زمانی

ژائو علاوه بر انعکاس سفر بازار سهام در طول سال‌ها، برخی از روندهایی را که در حال حاضر در این فضا در حال شکل‌گیری است، آشکار کرد. به گفته مقامات اجرایی، ورود مالی سنتی به عرصه، پذیرش کریپتوهای نهادی را تسهیل می‌کند، امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) به شتاب ادامه می‌دهد و صرافی‌های تنظیم‌شده علی‌رغم عدم قطعیت‌های بازار همچنان به رشد خود ادامه می‌دهند زیرا افراد بیشتری با محصولات آن تعامل دارند. لحظه

«کاملاً واضح است که کشورهایی که ابتدا این حق را دریافت می‌کنند، در طول قرن‌ها مزیت بزرگی نسبت به کشورهایی خواهند داشت که این حق را ندارند. ژائو نوشت: ما در یک لحظه حیاتی در تاریخ هستیم.

این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت خود از روزنامه نگاری مستقل در فضای رمزنگاری.

مجله: چگونه افراد باهوش روی ممکوین های احمقانه سرمایه گذاری می کنند – برنامه 3 نقطه ای برای موفقیت
نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *