بایننس و مدیر عامل Changpeng Zhao سعی می کنند شکایت CFTC را رد کنند


بایننس، چانگپنگ ژائو و ساموئل لیم، رئیس پیشین انطباق، قصد دارند دو دادخواست برای رد شکایت CFTC که علیه آنها در ماه مارس ارائه شده بود، ارائه کنند.

صرافی کریپتو Binance و مدیر عامل آن Changpeng “CZ” Zhao در حال برنامه ریزی برای ارائه دادخواستی از رگولاتور کالای ایالات متحده برای رد شکایتی هستند که در ماه مارس ارائه شده است.

در یک پرونده در ۲۴ ژوئیه به دادگاه منطقه ایلینوی، چندین نهاد Binance گفتند که ژائو و مدیر ارشد سابق ساموئل لیم قصد دارند قبل از ۲۷ جولای دو دادخواست جداگانه برای رد شکایت ارائه کنند.

در این پرونده آمده است: “شرکت های خارجی بایننس و ژائو قصد دارند یک پیشنهاد مشترک برای رد شکایت ارائه کنند. لیم قصد دارد یک پیشنهاد جداگانه برای رد شکایت صادر کند و بخش هایی از طرح ارائه شده توسط نهادهای بایننس خارجی و ژائو را ترکیب کند.”

بایگانی همچنین درخواست اجازه فراتر از محدودیت 15 صفحه ای در چکیده پشتیبان مورد استفاده برای حمایت از طرح خود را دارد و حداکثر 50 صفحه را درخواست می کند.

با این حال، با توجه به پیچیدگی شکایت CFTC و تعداد استدلال‌هایی که متهمان انتظار دارند در حمایت از درخواست‌های رد خود ارائه کنند، متهمان تخمین می‌زنند که یادداشت‌هایی که از این دو طرح حمایت می‌کنند از سقف پانزده صفحه فراتر خواهد رفت.»

مطالب مرتبط: این اتهامات برای صنعت کریپتو برای مدیر عامل سابق سلسیوس چه معنایی دارد؟

در ماه مارس، کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) بایننس و ژائو را به دلیل عدم ثبت صحیح صرافی ارز دیجیتال نزد رگولاتور شکایت کرد.

CFTC ادعا کرد که علیرغم اینکه بایننس از معامله ساکنان ایالات متحده در پلتفرم خود جلوگیری کرده است، از حداقل سال 2019 آگاهانه چندین ارز رمزنگاری شده را برای ساکنان ایالات متحده معامله کرده است و عمداً قوانین ایالات متحده را نقض کرده است.

رگولاتور همچنین فرآیند انطباق بایننس را “جعلی” توصیف کرد و مدعی شد که بایننس به میل خود عملیات خود را در خارج از ایالات متحده انجام می دهد و محل دفتر مرکزی خود را برای فرار از مقررات ایالات متحده پنهان می کند.

مجله: 3.4 میلیارد دلار بیت کوین در جعبه پاپ کورن – داستان هکر جاده ابریشم


نویسنده: Jesse Coghlan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *