مدیر عامل بایننس CZ پیش بینی می کند که DeFi در دوره صعودی بعدی از CeFi پیشی خواهد گرفت


Changpeng “CZ” Zhao، مدیر عامل بایننس توضیح داد که صنعت ارزهای دیجیتال با غیرمتمرکز شدن بهتر خواهد شد.

Changpeng “CZ” Zhao مدیر عامل بایننس پیش بینی می کند که امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) این پتانسیل را دارد که در دوره صعودی بعدی از امور مالی متمرکز (CeFi) پیشی بگیرد.

1 سپتامبر در زنده X زمینه های (تویتر فضاهای سابق)، با عنوان CZ اماCZ پیش بینی های خود را برای آینده DeFi اعلام کرده است. او می‌گوید: «فکر می‌کنم هرچه صنعت غیرمتمرکزتر باشد، بهتر است»، و اضافه می‌کند که مدت زیادی طول نمی‌کشد تا به اوج برسد.

«Defi خواهد آمد، حجم بین 5 تا 10 درصد از حجم CeFi است، درست است؟ […] اجرای گاو نر بعدی می تواند DeFi را بزرگتر از CeFi کند.”

در 9 ژوئن، کوین تلگراف گزارش داد که پس از شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه صرافی های متمرکز کوین بیس و بایننس، میانگین حجم معاملات در سه صرافی غیرمتمرکز برتر (DEX) در 48 ساعت 444 درصد افزایش یافت. . در زمان انتشار، حجم معاملات 24 ساعته DEX ها 722,776,226 دلار بود.

CZ همچنین دیدگاه خود را در مورد رد اخیر شکایت علیه پروتکل غیرمتمرکز Uniswap به اشتراک گذاشت. من موافقم که موضوع Uniswap بسیار مثبت، بسیار معقول، منطقی و واضح است. این خیلی خوب است.»

در 30 آگوست، یک دادگاه فدرال ایالات متحده شکایت دسته جمعی را که توسط شاکیان علیه Uniswap و مدیر عامل، بنیاد و حامیان سرمایه گذاری خطرپذیر آن مطرح شده بود، رد کرد و مدعی شد که آنها پول خود را به دلیل توکن های تقلبی در صرافی غیرمتمرکز ارز دیجیتال از دست داده اند.

مرتبط: پروتکل Balancer با افزایش حملات DeFi به قیمت 900000 دلار مورد سوء استفاده قرار گرفت: Finance Redefined

قاضی پرونده را رد کرد زیرا هیچ یک از طرفین نتوانستند کلاهبرداران را شناسایی کنند. شاکیان به جای شکایت از کلاهبرداران به دلیل آزار و اذیت غیرقانونی، از متهمان به دلیل گفته هایشان در شبکه های اجتماعی شکایت کردند.

در طول Spaces، شخصی تصمیم قاضی را به یاد آورد که به اعتقاد او خبر مثبتی برای توسعه دهندگان DeFi در صنعت است، که توسعه دهندگان را نمی توان مسئول سوء استفاده از پلتفرم خود دانست، و CZ سریعاً یک بار دیگر این تصمیم را تحسین کرد.

CZ گفت: برنامه‌نویس کد می‌نویسد، کد آزادی بیان است، این توسعه واقعاً خوب است.

او همچنین در مورد چگونگی استفاده از ارزهای دیجیتال توسط هر کشور صحبت کرد و برخی از آنها به آن نیاز فوری‌تر از دیگران دارند.

هر کشوری به رمزارز نیاز دارد، برخی از کشورها بیشتر از سایرین به آن نیاز دارند. در کشورهای توسعه یافته ممکن است نیاز کمتر باشد، اما آنها به دیگران اجازه می دهند که عقب بیفتند. بنابراین اگر آنها می خواهند رهبری در نوآوری مالی را حفظ کنند، باید آن را بپذیرند.”

مجله: چگونه از ارز دیجیتال خود در یک بازار پر نوسان محافظت کنیم: کارشناسان و کارشناسان بیت کوین در نظر دارند
نویسنده: Ciaran Lyons

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *