Binance.US درخواست های دادگاه SEC را در پرونده جدید “غیر معقول” می خواند


بایننس گفت که درخواست‌های کمیسیون بورس و اوراق بهادار بلافاصله پس از توافق طرفین با یک حرکت مشترک برای ارائه اطلاعات محرمانه تحت مهر و موم، “بسیار سنگین” بود.

Binance.US به درخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) برای الزام و پاسخ پاسخ داد و بسیاری از درخواست های SEC را “غیر معقول” و “بیش از حد سنگین” خواند.

وکلای BAM Trading Services که صرافی ارزهای دیجیتال Binance.US را اداره می‌کند، در 12 سپتامبر اسناد مهر و موم شده‌ای را به کمیسیون SEC ایالات متحده ارسال کردند و در یک درخواست تجدیدنظر، جزئیات بیشتری را از Binance.US دریافت کردند.

متهمان استدلال کردند که درخواست‌های تولید و بازجویی کمیسیون بورس و اوراق بهادار «بیش از حد گسترده، سنگین» و «فراتر از محدوده فرمان رضایت» است. وکلای BAM استدلال کردند که درخواست SEC برای نهایی شدن، و همچنین درخواست‌های برایان شرودر، مدیر عامل BAM و جاسمین لی، مدیر ارشد مالی، “غیر معقول” است.

وکلای BAM خاطرنشان کردند که حرکت SEC “هیچ مدرکی” نشان نمی دهد که شرودر و لی در جزئیات مدیریت روزانه نگهداری و انتقال دارایی های مشتری در Binance.US درگیر بوده اند.

وکلای دادگستری گفتند: «مدیر عامل و مدیر مالی BAM فاقد دانش منحصر به فرد از حقایق مربوط به موارد محدود شناسایی شده در ارائه سریع کشف دستور رضایت هستند. وکلای دادگستری همچنین گفتند که BAM به چندین شاهد دیگر که اطلاعات بیشتری از عملیات BAM داشتند، از جمله اریک کلوگ، افسر ارشد امنیت اطلاعات BAM ارائه کرد. حقوقدانان خاطرنشان کردند:

بار تحمیل شده توسط این اظهارات بسیار بیشتر از مزایای بالقوه آنها است و کشف مورد نظر با نیازهایی که در حکم رضایت در نظر گرفته شده است نامتناسب است.

وکلای دادگستری همچنین استدلال کردند که SEC “هیچ مدرکی برای حمایت از ادعاهای غیرمستند خود” ندارد که نشان می دهد دارایی های مشتری به نحوی منحرف شده است. به گفته متهمان، ادعاهای تشکیل دهنده طرح متقابل کمیسیون بورس و اوراق بهادار “گمراه کننده و اشتباه” است.

مرتبط با: ریچارد تنگ از Binance مقایسه FTX را رد می کند: “ما از بررسی دقیق استقبال می کنیم”

وکلای دادگستری همچنین گفتند که بین «رویکرد گسترده و استثمارگرانه» SEC و کشف سریع محدودی که تنظیم کننده در دستور رضایت به آن اذعان کرده است، «قطع کامل» وجود دارد.

پاسخ BAM مدت کوتاهی پس از آن بود که SEC و Binance با یک حرکت حفاظتی موافقت کردند که طرفین را ملزم به ارائه اطلاعات محرمانه تحت مهر و موم می کرد. شاکیان و متهمان در 11 سپتامبر درخواست مشترکی را ارائه کردند و متعهد شدند که اطلاعات محرمانه و غیر عمومی به عنوان مواد محافظت شده در دسترس قرار گیرد و دسترسی طرفینی مانند قاضی، وکلا، شاکیان و متهمان محدود شود.

مجله: Hodler’s Digest، 3-9 سپتامبر: خروج اجرایی بایننس، هوش مصنوعی نزدک دستورات را پاک کرد و SBF درخواست تجدیدنظر وثیقه را از دست داد


نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *