بایننس استرالیا «واقعاً مطمئن است» که تنظیم‌کننده‌های GM از کریپتو حمایت خواهند کرد


بن رز امیدوار است که مشکلات بانکی Binance استرالیا با مقررات مثبت در آینده کاهش یابد.

بن رز، مدیر عامل بایننس استرالیا گفت که او «واقعاً مطمئن است» که قانون‌گذاران استرالیایی در نهایت در مورد قوانین حاکم بر دارایی‌های دیجیتال در این کشور، انتخاب‌های درستی را انجام خواهند داد.

افراد باهوش زیادی در دولت وجود دارند که واقعا سخت کار می کنند. [crypto] رز در کنفرانس Intersect Fintech در ملبورن استرالیا در 31 آگوست به کوین تلگراف گفت: «من واقعاً مطمئن هستم که در نهایت به این سیاست خواهیم رسید.

نظرات رز منعکس کننده پیشینه خصومت اخیر نسبت به ارزهای دیجیتال است که برخی از آنها بر صرافی Binance استرالیا تأثیر گذاشته است، از جمله جستجوی گزارش شده توسط تنظیم کننده ها در ماه جولای و بلوک های بانکی مختلف از بخش مالی سنتی.

در 18 می، پس از اینکه شرکت پرداخت Cuscal به دلیل «خطر تقلب و تقلب بالا» از بازار سهام «خروج» شد، بایننس استرالیا به طور ناگهانی از سیستم بانکی استرالیا قطع شد.

از آن زمان، صرافی مجبور شد به حمایت از تمام جفت‌های معاملاتی دلار استرالیا (AUD) پایان دهد و تمام سپرده‌ها و برداشت‌های AUD را در صرافی متوقف کرده است.

بلافاصله پس از این اقدام، تعدادی از موسسات بانکی بزرگ، از جمله Westpac و National Australia Bank (NAB) مشتریان را از انتقال وجوه به “صرافی های پرخطر” از جمله Binance منع کردند.

رز با توجه به احساسات مستقیم خود نسبت به صرافی خود، گفت که بایننس “واقعاً” روی برقراری مجدد روابط بانکی و بازگرداندن خدمات رمپ فیات به یک میلیون مشتری استرالیایی خود متمرکز است.

ما در حال گفتگوهای واقعاً خوبی هستیم و در حالی که در حال حاضر هیچ نتیجه خاصی نداریم، من واقعاً روی ایجاد تغییراتی که باید انجام دهیم متمرکز هستم.

علیرغم چالش‌ها، رز معتقد است که تنظیم‌کننده‌های استرالیا تصمیم درستی را در مورد مقررات ارزهای دیجیتال در بلندمدت اتخاذ خواهند کرد.

استرالیا تصمیم بسیار مهمی برای گرفتن دارد و ما منتظریم تا ببینیم رایزنی های خزانه داری در مورد چارچوب های صدور مجوز چگونه خواهد بود. ما واقعاً مطمئن هستیم که این تفاوت بزرگی ایجاد خواهد کرد.» رز توضیح داد.

او افزود: «من به تازگی از یک میزگرد با وزارت خزانه داری و ASIC بیرون آمدم و می توانم به شما بگویم که تعامل بسیار خوبی بین صنعت و تنظیم کننده ها وجود داشته است.

“من مطمئن هستم که ما به آنجا خواهیم رسید. امیدوارم به زودی.”

مرتبط با: صرافی استرالیایی از پی پال حمایت می کند، زیرا بانک ها در برابر کریپتو «رتبه ها را می بندند».

به همین ترتیب، کریستین وسترلیند ویگستروم از ارائه‌دهنده پرداخت استرالیایی مونووا به کوین تلگراف گفت که تعداد بحث‌ها بین صرافی‌های بزرگ ارزهای دیجیتال و سیاست‌گذاران در ماه‌های اخیر «نفس‌گیر» بوده است.

“بانک ها به طور موجه از مقیاس تقلب می ترسند و هیچ کس [in crypto] ویگستروم فکر می کند این چیزی است که ما نباید نگران آن باشیم.”

ویگستروم گفت به جای ادامه ارسال بلوک‌های وجوه به صرافی‌های رمزنگاری، رگولاتورها و فعالان بانکی باید با رهبران صنعت کریپتو گفتگوهای دقیق‌تری داشته باشند.

کلاهبرداران قبل از کریپتو اینجا بودند و بعد از کریپتو نیز اینجا خواهند بود. امیدوارم بتوانیم روی این موضوع با هم کار کنیم و یک بحث فعالانه داشته باشیم.»

تروور پاور، معاون معاون وزیر خزانه داری استرالیا، در 26 ژوئن به کوین تلگراف گفت که قوانین ویژه ارزهای دیجیتال برای شرکت های رمزنگاری استرالیا در سال 2024 منتشر خواهد شد.

ریسک سپرده: صرافی های کریپتو واقعاً با پول شما چه می کنند؟
نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *