بیش از 700 هزار NFT از 268 هزار کاربر در ماه اوت در رویداد «Onchain Summer» Base چاپ شد.


تبلیغات “Onchain Summer” فعالیت در شبکه جدید را با صدها هزار کاربر که در ماه اوت NFT چاپ کردند، افزایش داد.

بر اساس اعلام تیم در 6 سپتامبر، تبلیغ اوت “Onchain Summer” شبکه پایه منجر به تولید بیش از 700000 NFT توسط بیش از 268000 کیف پول منحصر به فرد شد.

کوین بیس Base، دومین لایه اتریوم را در 9 آگوست راه اندازی کرد. تیم شبکه یک رویداد راه اندازی یک ماهه برای تشویق پذیرش برگزار کرد. این شرکت با بیش از 50 شرکت، هنرمند و خالق همکاری کرده است تا NFT های هنر دیجیتال جدید را به طور انحصاری برای Base منتشر کند. هر مجموعه هنری در تاریخ متفاوتی منتشر شد و کاربران را ملزم می‌کرد تا بارها و بارها برای جمع‌آوری هر قطعه به شبکه بازگردند.

بیش از 242 میلیون دلار ارز دیجیتال در دو هفته اول تبلیغات به Base منتقل شد و روزانه بیش از 130000 کیف پول منحصر به فرد مورد استفاده قرار گرفت.

مجموعه نهایی NFT در 31 آگوست منتشر شد. انتشار آن تا 16 شهریور ادامه خواهد داشت. در همین حال، تیم Base جزئیات بیشتری در مورد اینکه کلکسیونرهای مجموعه های هنری دیجیتال بیشتر به آن علاقه مند هستند، منتشر کرده است.

بر اساس این اطلاعیه، مجموعه کوکاکولا که از 13 تا 16 آگوست عرضه خواهد شد، با بیش از 80000 قطعه چاپ در این مدت، بیشترین فعالیت را داشته است.

ورمیر، “دختری با گوشواره مروارید” از مجموعه کوکاکولا “Onchain Summer”. منبع: Onchain Summer.

سایر مجموعه‌های چاپ شده عبارتند از: پلتفرم بازی Web3 Iskra (71000 مین)، پلتفرم رسانه اجتماعی Friends With Benefits (71000 mints)، شبکه لایه 2 Zora (70000 mint) و otherblock بازار حقوق موسیقی (55000 mints).

مرتبط با: USD Coin رسما به شبکه های Base و Optimism گسترش می یابد

طبق داده‌های DefiLlama، در این دوره، Base همچنین شاهد افزایش پیوسته میزان ارزهای دیجیتال قفل شده در قراردادهای خود بود و در 3 سپتامبر به بیش از 402 میلیون دلار رسید.

مقدار کل شبکه زیربنایی قفل شده است (TVL). منبع: DefiLlama.

با وجود این موفقیت ها، راه اندازی پایگاه کاملاً بدون مشکل نبود. شبکه در 5 سپتامبر دچار قطعی شد زیرا ترتیب‌دهنده تولید بلوک‌ها را متوقف کرد. کلاهبرداری های متعددی نیز در این شبکه تبلیغ شده است که از آن جمله می توان به Magnate Finance 6.5 میلیون دلاری اشاره کرد.


نویسنده: Tom Blackstone

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *