Base Network یک دوره آموزشی 8 هفته ای برای توسعه دهندگان بلاک چین راه اندازی کرد


این تیم خاطرنشان کرد که Base Bootcamp جلسات هفتگی را با یک مربی، یک سرور خصوصی Discord و دسترسی به مهندسان Coinbase و Base به دانشجویان ارائه می دهد.

در 20 اکتبر، تیم پشت شبکه Ethereum Layer-2 Base اعلام کرد که در حال راه اندازی یک دوره آموزشی هشت هفته ای برای تبدیل توسعه دهندگان نرم افزار سنتی به توسعه دهندگان بلاک چین است. شرکت در برنامه جدید با نام «بوت کمپ» رایگان است. با این حال، برای “مشارکت کنندگان فردی مهندسی نرم افزار سطح متوسط ​​و بالا” طراحی شده است و دانشجویان باید درخواست خود را پر کنند و برای ثبت نام پذیرفته شوند. در این اطلاعیه آمده بود که کمتر از 20 دانش آموز در هر “گروه” یا کلاس پذیرفته می شوند و این تیم از 27 اکتبر پذیرش درخواست ها را متوقف می کند.

Base در اطلاعیه خود مدعی شد که این برنامه ضروری است زیرا اکثر توسعه دهندگان نرم افزار هنوز نمی دانند چگونه برنامه های Web3 ایجاد کنند. آنها گفتند: “امروزه تعداد توسعه دهندگان زنجیره ای کمتر از 30000 نفر در مقایسه با نزدیک به 30 میلیون توسعه دهنده نرم افزار است.” این بدان معنی است که تنها 0.1٪ از توسعه دهندگان نرم افزار بر روی Web3 کار می کنند.

این تیم در اوایل سال یک برنامه آموزشی آنلاین به نام “بیس کمپ” را منتشر کرد که در دسترس همه است. اما آنها به این نتیجه رسیدند که این کافی نیست، زیرا “حفظ حرکت به تنهایی برای یادگیری یک مهارت پیچیده جدید می تواند دشوار باشد.” آنها ادعا می کنند که Base Bootcamp از توسعه دهندگانی که نمی خواهند به تنهایی کار کنند پشتیبانی بیشتری می کند.

مرتبط با: کد منبع باز Coinbase برای پایه شبکه لایه 2

بوت کمپ هر دانش آموز را با یک مربی که هر هفته با او ملاقات خواهد کرد جفت می کند. همچنین به آنها امکان دسترسی به گروهی از مهندسان Coinbase و Base را می دهد که در ساعات کاری در دسترس خواهند بود تا به سوالات پاسخ دهند. یک سرور خصوصی Discord ایجاد خواهد شد تا به دانش آموزان اجازه دهد تا با یکدیگر و مهندسان پایه ارتباط برقرار کنند و وظایف اضافی به آنها داده می شود که توسط اعضای تیم درجه بندی می شوند. در پایان برنامه، از دانش‌آموزان خواسته می‌شود تا اپلیکیشن Web3 خود را بسازند و آن را به دانشجویان دیگر ارائه دهند.

اگرچه این برنامه شهریه دریافت نمی کند، اما دانش آموزان برای تکمیل برنامه ملزم به واریز 1 اتر (ETH) هستند. تیم مدعی شد که این ودیعه پس از فارغ التحصیلی به دانشجو بازگردانده می شود.

کمبود توسعه دهندگان وب 3 واجد شرایط یک مشکل شایع در صنعت است. برخی از مربیان استرالیایی آموزش توسعه وب 3 در دبیرستان ها را به عنوان راهی برای مبارزه با این مشکل پیشنهاد کرده اند. شرکت های دیگر سعی کرده اند ابزارهایی را ایجاد کنند تا توسعه Web3 را ساده تر کنند. برای مثال، Circle اخیراً مجموعه‌ای از ابزارها را منتشر کرده است که به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا قراردادها را با استفاده از روش‌های آشنای Web2 توزیع کنند.




نویسنده: Tom Blackstone

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید