شرکت ورشکسته CeFi هارو اینوست اشاره کرد که دارایی های آن بهبود خواهد یافت


هیچ جدول زمانی مشخصی برای زمانی که کاربران می توانند پول خود را پس بگیرند ارائه نشده است.

پلتفرم بازدهی ورشکسته کره جنوبی، هارو اینوست اعلام کرد که دارایی های کاربران را برمی گرداند، اگرچه بازه زمانی خاصی مشخص نشده است.

هوگو لی، مدیر عامل هارو اینوست، در یک جلسه پرسش و پاسخ در 2 اکتبر گفت که این شرکت برنامه ای برای “بازیابی و توزیع مرحله ای دارایی” در چندین دور از طریق واگذاری دارایی های بازیابی شده دارد. لی نوشت:

با این حال، از آنجایی که مراحل قانونی از جمله همکاری با مؤسسات بازپروری و تحقیقاتی همچنان ادامه دارد، اساساً نمی‌توانیم به تنهایی دارایی‌ها را توزیع کنیم. بنابراین، در حال حاضر نمی‌توان برنامه توزیع دارایی را پیش‌بینی کرد و به شما گفت.»

در این جلسه، لی همچنین اطمینان داد که سرمایه گذاران به جای اولویت دادن به طلبکاران در کره جنوبی، پول خود را از طریق یک رژیم توزیع منصفانه پس خواهند گرفت. تخمین زده می شود که 60٪ از کاربران هارو اینوست در خارج از کشور مستقر هستند، در حالی که این رقم در کره 40٪ است.

در ماه ژوئن، هارو اینوست تمام سپرده‌ها و برداشت‌ها را پس از ادعاهایی مبنی بر فعالیت‌های متقلبانه علیه B&S Holdings، یک اپراتور محموله، به حالت تعلیق درآورد. این شرکت بعداً اعلام ورشکستگی کرد. سقوط هارو اینوست همچنین باعث سردرگمی در میان ارائه‌دهنده ارزهای دیجیتال دلیو شد که دارای ارزش ۱ میلیارد دلار بیت کوین (BTC) و ۲۰۰ میلیون دلار اتر (ETH) بود و همچنین سپرده‌ها و برداشت‌ها را در ماه ژوئن به حالت تعلیق درآورد.

در زمان تشکیل پرونده، هارو اینوست ادعا کرد که بیش از 80000 عضو، 9.8 میلیون پرداخت درآمد ارزهای دیجیتال و 2.27 میلیارد دلار در کل تراکنش دارد. هارو قبلا 12 درصد بازده سالانه بیشتر محصولات سودآور خود را هدف قرار داده بود. سپتامبر گذشته 4 میلیون دلار با ارزش 284 میلیون دلار جمع آوری کرد.

هارو اینوست در یک به روز رسانی در 25 سپتامبر گفت که شرکت در حال حاضر “با حداقل تعداد پرسنل عملیاتی” کار می کند. در نتیجه، ورود به وب سایت دیگر کاربردی نیست.

مجله: کارآگاهان بلاک چین: Mt. سقوط Gox شاهد تولد Chainalytic بود




نویسنده: Zhiyuan Sun

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید