حسابرسی و پروژه های تقلبی، سوزاندن توکن 650 میلیارد دلاری و خروج پروتکل بزرگ DeFi از بریتانیا: Finance Redefined


بنیانگذار Uniswap 650 میلیارد دلار HayCoin را سوزاند که معادل 99٪ از عرضه توکن است.

به Finance Redefined خوش آمدید، دوز هفتگی شما از بینش‌های مالی غیرمتمرکز ضروری (DeFi)، خبرنامه‌ای که برای ارائه بزرگ‌ترین پیشرفت‌های هفته گذشته طراحی شده است.

هفته گذشته برای بسیاری از پروژه‌ها در DeFi پر از رالی‌های صعودی بود، اما آن چیزی که سرفصل خبرها شد، سوخت 650 میلیارد دلاری HayCoin (HAY) بنیانگذار Uniswap (99٪ از عرضه توکن) بود. از سوی دیگر، یک گزارش جدید نشان می‌دهد که 85 درصد از پروژه‌های DeFi تقلبی در سه‌ماهه سوم ممیزی را گزارش نکرده‌اند، و بزرگترین پروتکل DeFi در Solana به دلیل مقررات سخت‌گیرانه اعمال‌شده توسط سازمان رفتار مالی، فعالیت خود را در بریتانیا متوقف کرده است. مرجع (FCA).

100 توکن برتر DeFi هفته ای صعودی داشتند. بیشتر توکن ها در رنگ سبز با سود هفتگی دو رقمی معامله می شوند.

85 درصد از برداشت ارزهای دیجیتال در سه ماهه سوم هیچ حسابرسی گزارش نشده است: هک

بر اساس گزارشی جدید، شناسایی کلاهبرداری های ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاران چندان دشوار نیست، زیرا اکثر این کلاهبرداری ها اغلب دارای ویژگی های متمایز و قابل مشاهده هستند.

حسابرس امنیت بلاک چین، Hacken، آخرین گزارش تحلیل امنیتی خود را در 25 اکتبر منتشر کرد، با هدف شناسایی روند حملات کریپتو در سه ماهه سوم و ارزیابی نحوه رویکرد پروژه های تحت تأثیر به امنیت.

به خواندن ادامه دهید

طبق گزارش ها، بزرگترین پروتکل DeFi Solana از بازار بریتانیا به استناد قانون FCA خارج می شود

Marinade Finance، بزرگترین پروتکل DeFi که بر روی بلاک چین Solana اجرا می شود، ظاهراً شروع به مسدود کردن کاربران در بریتانیا کرده است. مشتریان بریتانیایی این مشکل را در 23 اکتبر هنگام تلاش برای دسترسی به وب سایت Marinade از آدرس IP محلی خود کشف کردند.

Marinade Finance تقریباً 75000 کاربر با ارزش کل بیش از 265 میلیون دلار در زمان نگارش این مقاله دارد که 70٪ از کل وجوه قفل شده در بلاک چین سولانا را تشکیل می دهد.

به خواندن ادامه دهید

بنیانگذار Uniswap با وجود گمانه زنی ها 650 میلیارد دلار در HayCoin سوزاند

طبق اعلامی که در X (توئیتر سابق) منتشر شد، هیدن آدامز، بنیانگذار Uniswap، 99 درصد از عرضه HayCoin را در 20 اکتبر سوزاند. اکثر توکن ها به دلیل نگرانی آدامز در مورد حدس و گمان قیمت در روزهای گذشته از گردش خارج شدند.

آدامز پنج سال پیش، قبل از راه اندازی پروتکل غیرمتمرکز Uniswap، از توکن HAY برای آزمایش استفاده کرد. او با استفاده از بخش بسیار کمی از کل عرضه، یک استخر نقدینگی آزمایشی کوچک ایجاد کرد و بیش از 99.9 درصد از توکن‌های HAY را در کیف پول خود نگه داشت. همین چند هفته پیش این توکن مانند memecoin در محدوده شش رقمی معامله می شد.

به خواندن ادامه دهید

Polygon قرارداد توکن POL را روی اتریوم راه اندازی کرد که در نهایت جایگزین MATIC خواهد شد

Polygon Labs قرارداد اتریوم را برای توکن جدید Polygon POL راه اندازی کرده است که در 25 اکتبر اعلام شد. توکن جدید قرار است جایگزین توکن Polygon (MATIC) شود. با این حال، تیم گفت که کاربران در حال حاضر نیازی به تعویض MATIC خود با POL ندارند.

بر اساس داده های بلاک چین، توکن جدید در 25 اکتبر در ساعت 9:06 UTC ایجاد شد. نام کامل آن “Polygon Ecosystem Token” است. در این اطلاعیه، تیم Polygon ادعا کرد که POL با پیاده‌سازی یک «پروتکل مجدد شرط‌بندی» که به دارندگان توکن اجازه می‌دهد در چندین زنجیره به اشتراک گذاشته و عملکردهای متعددی را انجام دهند، «اکوسیستم گسترده‌ای از زنجیره‌های لایه 2 مبتنی بر دانش صفر» را تامین می‌کند. روند. .

به خواندن ادامه دهید

مروری بر بازار دیفای

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهد که ۱۰۰ توکن برتر DeFi بر اساس ارزش بازار، هفته‌ای صعودی دارند و بیشتر توکن‌ها در نمودارهای هفتگی با رنگ سبز معامله می‌شوند. ارزش کل قفل شده در پروتکل های DeFi از حدود 6 میلیارد دلار به 49.16 میلیارد دلار افزایش یافت.

از شما برای خواندن خلاصه ما از تاثیرگذارترین تحولات DeFi این هفته سپاسگزاریم. جمعه آینده برای داستان ها، اطلاعات و آموزش های بیشتر در مورد این زمینه پویا در حال پیشرفت به ما بپیوندید.


نویسنده: Prashant Jha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید