کیف پول اتمی دو میلیون دلار «سپرده‌های مشکوک» در صرافی‌ها را مسدود کرد


این نتیجه همکاری بین کیف پول اتمی، شرکت‌های پزشکی قانونی و صرافی‌های متمرکز به دنبال گزارش‌هایی از کاربرانی بود که ادعا می‌کردند تراکنش‌های غیرمجاز در کیف پول آنها انجام شده است.

کیف پول ارزهای دیجیتال هک شده Atomic Wallet در تلاشی مشترک با صرافی‌های بزرگ ارزهای دیجیتال، ۲ میلیون دلار «سپرده‌های مشکوک» را مسدود کرده است.

کیف پول اتمی با اعلام این خبر به کوین تلگراف در 19 اکتبر گفت که شرکت های اطلاعاتی بلاک چین Chainalytics و Crystal به شرکت کیف پول در شناسایی و مهار تهدید کمک کردند.

کیف پول اتمی با استناد به گزارش‌های Chainaliz و Crystal گزارش داد که «بازیگر تهدید» از روش‌های پیچیده، از جمله پل‌ها و میکسرها برای پیوند دادن وجوه به بلاک چین بیت‌کوین استفاده کرده است. در این گزارش آمده است: “اکثریت وجوه در نهایت به شبکه بلاک چین و بیت کوین رسید.”

این گزارش به طور خاص بیان می‌کند که این سرمایه‌ها از طریق پل بهمن پل شده و سپس به بلاک چین ترون پل زده شده‌اند.

کیف پول اتمی از صرافی های متمرکز ارزهای دیجیتال که بلافاصله برای مسدود کردن دارایی های مرتبط با تراکنش های گزارش شده همکاری کردند، صمیمانه تشکر می کند. واکنش و همکاری سریع آنها در کاهش تأثیر حادثه ای که برای برخی از کاربران رخ داد بسیار مهم بود.»

کیف پول اتمی فورا به درخواست کوین تلگراف برای به اشتراک گذاشتن جزئیات بیشتر در مورد این مشکل پاسخ نداد.

مرتبط با: گزارش: هکر FTX 120 میلیون دلار در جریان پرونده Sam Bankman-Fried منتقل کرد

این خبر ماه ها پس از آن منتشر می شود که کیف پول اتمی در ژوئن 2023 با هک گسترده ای مواجه شد و طبق گزارش ها، این پلت فرم میلیون ها دارایی رمزنگاری سرقت شده را از دست داد. کیف پول اتمی دقیقا فاش نکرد که چه شرایطی منجر به این سوء استفاده شده است.

در ماه آگوست، گزارش شد که گروهی از کاربران آسیب دیده کیف پول اتمی شکایتی دسته جمعی علیه این شرکت به راه انداختند که با نقض گسترده و 100 میلیون دلار ضرر مواجه شدند.

مجله: ارزیابی مجدد اتریوم: نوآوری بلاک چین یا خانه کارت خطرناک؟


نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید