مدیر عامل Arkham ادعای برنامه «سوت‌زن برای برنده شدن» را رد می‌کند و می‌گوید این برنامه در مورد یافتن بازیگران بد است.


میگل مورل، مدیر عامل Arkham گفت که بلاک چین های عمومی “احتمالاً بدترین راه برای خصوصی نگه داشتن اطلاعات خصوصی افراد هستند.”

رئیس پلتفرم هوشمند بلاک چین استارت‌آپ Arkham ادعاهای جامعه ارزهای دیجیتال مبنی بر اینکه «اینتل اکسچنج» جدید یک سیستم «سبیل برای برنده شدن» یا «dox to win» است را رد کرده است.

در 11 ژوئیه، در یک فضای توییتر، میگل مورل، مدیرعامل Arkham درباره شکست روابط عمومی که این هفته در بازار رخ داد، بحث کرد.

صرافی اینتل Arkham با هدف «ناشناس کردن بلاک چین» با پاداش دادن به کاربرانی که هویت‌های موجود در پشت آدرس‌های بلاک چین معمولاً ناشناس را با یک توکن جدید به نام ARKM نشان می‌دهند، انجام داد. این هفته به عنوان فروش توکن در بایننس لانچ پد راه اندازی شد.

این پلتفرم به سرعت انتقادات زیادی را در توییتر کریپتو ایجاد کرد و به سیستم «افشاگر برای برنده شدن» لقب گرفت.

مورل با این ادعاها مخالف بود و آن را با گفتن اینکه این پلتفرم برای افشای کلاهبرداران و هکرها در پشت سوء استفاده های رمزنگاری طراحی شده است، توجیه کرد.

او قبل از اینکه اضافه کرد که Arkham کنترل داده ها را حفظ می کند، گفت: “بلاک چین های عمومی احتمالاً بدترین راه برای خصوصی نگه داشتن اطلاعات خصوصی هستند.”

«این یک بازار کاملاً آزاد نیست. از این رو امکان ندارد کسی اطلاعاتی را منتشر کند و سپس آنلاین شود.»

وی افزود: «تعدادی محدودیت‌ها و دستورالعمل‌ها وجود دارد که همه ما در دسترس قرار خواهیم داد».

مورل اظهار داشت که تمرکز اولیه تبادل اطلاعات، کشف شرکت‌های تجاری، بازارسازان، مبادلات و موسسات بسیار بزرگ است.

او افزود که این صندوق‌های تامینی بزرگ و سازمان‌های تجاری «از اطلاعاتی در مورد افرادی که در حال خرید و فروش موقعیت‌های بزرگ یک توکن خاص هستند، کسب درآمد می‌کنند».

مرتبط با: حملات و اکسپلویت های کریپتو در سه ماهه دوم سال 2023 از 300 میلیون دلار فراتر رفت

یکی دیگر از همکاران در توییتر اسپیس اظهار داشت که Arkham مسئولیت جلوگیری از سوء استفاده را دارد و می تواند اتهامات نادرست را که توسط به اصطلاح “کارآگاهان رمزنگاری” مطرح می شود را تسهیل کند، اما مورل پیشنهاد کرد که این امر به درستی مدیریت شود.

“خوشبختانه، در واقع بررسی خواهد شد و نسبت به چیزی مانند توییتر یا فیس بوک ساده تر خواهد شد، زیرا هر جایزه باید تایید شود.”

می گوید: «مشکل من با سیستم نیست. مشکل من این است که شرکت شما داده ها را مدیریت می کند.”

آرکام این هفته مورد انتقاد قرار گرفته است. نشت ایمیل‌های کاربر از طریق برنامه تغییر مسیر پیوند وب که حاوی رشته‌ای از کاراکترهای به راحتی قابل رمزگشایی در پیوندهای ارجاع‌دهنده است که آدرس ایمیل ارجاع‌دهنده را نشان می‌دهد.

مجله: آیا پروژه های کریپتو باید با هکرها مذاکره کنند؟ شاید
نویسنده: Martin Young

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *