Arkham Intel Exchange جایزه 5000 دلاری برای اطلاعات در مورد کیف پول های Do Kwon و Terra را تایید کرد


دو کوون یکی از بنیانگذاران Terra در حال حاضر در مونته نگرو در زندان است زیرا این پلتفرم در کره جنوبی تحت نظارت است، اما کاربران رمزارز همچنان به دنبال اطلاعات در مورد کیف پول هستند.

پلتفرمی که هدف آن «ناشناس کردن بلاک چین» است، اولین ارسال خود را برای اطلاعات مربوط به آدرس های کیف پول مرتبط با Terraform Labs و هم بنیانگذار آن Do Kwon پذیرفته است.

در اطلاعیه 24 جولای، Arkham Intel Exchange فوق الذکر ارسالی از دو “کارگاه زنجیره ای” را پذیرفته بود که منجر به پرداخت جایزه 9519.2625 ARKM، تقریباً 5000 دلار در زمان انتشار شد. ارگو، که خود را یک کاربر ناشناس و یک “حسابدار جلال” که با تحقیقات OXT کار می کند، توصیف می کند، “اثبات کیف پول” متعلق به Kwon و Terra را در این پلتفرم پست کرد. Ergo گفت که این اطلاعات ممکن است با بیانیه‌های مطبوعاتی Terra در مورد نگهداری تنها یک کیف پول Luna Foundation Guard که در آن ۳۱۳ بیت‌کوین (BTC) در ذخایر باقی مانده است، مغایرت داشته باشد.

Arkham که در 10 ژوئیه راه اندازی شد، واکنش های منفی بسیاری را در فضای کریپتو دریافت کرد و این پلتفرم را چیزی بیشتر از یک سرویس جاسوسی ستوده توصیف کردند. این شرکت به کاربران اجازه می‌دهد اطلاعات مربوط به تراکنش‌های بلاک چین را درخواست کنند، که ۹۰ روز پس از تایید در Arkham عمومی خواهد شد. این نشان می دهد که تمام اطلاعات مربوط به آدرس کیف پول Kwon و Terra ممکن است تا پایان اکتبر در دسترس قرار گیرد.

مرتبط با: Terraform Labs به دنبال دسترسی به کیف پول های FTX برای دفاع از کلاهبرداری است

Terra در زمان سقوط بازار کریپتو در سال 2022، زمانی که استیبل کوین الگوریتمی این پلتفرم، USTC، از دلار آمریکا جدا شد، در خط مقدم بحث و جدل قرار داشت. محل اختفای کوون تا حد زیادی ناشناخته بود از ماه مه 2022 تا مارس 2023، زمانی که مقامات مونته نگرو او را به دلیل استفاده از اسناد مسافرتی جعلی دستگیر کردند و بعداً او را به چهار ماه زندان محکوم کردند.

در کره جنوبی، افراد مرتبط با Terra نیز توسط مقامات محلی که در حال حاضر در حال بررسی این تغییر هستند، تحت نظارت هستند. در ماه جولای، گزارش شد که یکی از بنیانگذاران، Shin Hyun-Seong، که با نام دانیل شین نیز شناخته می شود، اولین جلسه استماع خود را در مورد اتهامات مربوط به سودهای غیرقانونی ادعایی از فروش توکن های LUNA برگزار کرد.

مجله: Sunny Aggarwal از Osmosis Labs: “Terra ما را به شدت تحت تاثیر قرار داد”
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *