Ark Invest سهام بیشتری Coinbase می فروشد، به پلتفرم های متا و Robinhood نگاه می کند


کتی وود، حامی بیت کوین، فعالانه در بازارهای متا (META) و بازارهای رابینهود (HOOD) سرمایه گذاری می کند.

قیمت سهام Coinbase (COIN) به بالاترین حد خود در 52 هفته گذشته رسیده است، در حالی که شرکت مدیریت سرمایه گذاری Ark Invest به رهبری گاو بیت کوین (BTC) کتی وود، اخیراً بیشتر سهام Coinbase را واگذار کرده است.

پس از اینکه Ark Invest به طور قابل توجهی سهام Coinbase را در طول بازار نزولی خرید، این شرکت سرمایه گذاری اخیراً برخی از دارایی های Coinbase خود را برای دومین بار در این هفته فروخت. در همین حال، کتی وود، حامی برجسته بیت کوین، به طور فعال در بازارهای متا (META) و بازارهای رابینهود (HOOD) سرمایه گذاری می کند.

اطلاعات تجاری مشاهده شده توسط Cointelegraph نشان می دهد که در 14 جولای، صندوق سرمایه گذاری Cathie Wood’s Ark در مجموع 478,356 سهم Coinbase (COIN) به ارزش 53 میلیون دلار را واگذار کرد که همزمان با بالاترین قیمت سالانه سهام 114.43 دلار است.

تصویری از اعلان تجاری ARK Invest. منبع: میز بازرگانی ARK.

در معاملات، صندوق شاخص کتی وود ARK Innovation ETF (ARKK) 263247 سهم سکه، ARK نسل بعدی ETF اینترنت (ARKW) 93227 سهم سکه فروخت و ARK Fintech Innovation ETF (ARKF) 35666 سهم COIN را فروخت.

در ماه ژوئن، پس از اینکه این شرکت راه اندازی “Threads” را اعلام کرد، یک برنامه رسانه اجتماعی شبیه به توییتر، کتی وود شروع به خرید سهام Meta Platforms کرد. ARK Innovation ETF (ARKK) 69793 سهم META را خرید، در حالی که ARK Fintech Innovation ETF (ARKF) 111843 سهم Robinhood را خریداری کرد. علاوه بر این، ETF اینترنت نسل بعدی ARK (ARKW) دارایی خود را با 12559 سهم META و 169116 سهم Robinhood افزایش داد.

با توجه به CoinMarketCap، قیمت پایانی سهم COIN در روز جمعه با 1.58 درصد کاهش به 105.31 دلار رسید زیرا سرمایه گذاران سود خود را تضمین کردند. در طول هفته، قیمت کوین 33 درصد افزایش یافت و به بالاترین سطح 24 ساعته 114.43 دلار رسید که یک افزایش چشمگیر 213 درصدی از سال تا به امروز بود. علاوه بر افزایش عمومی سهام مرتبط با ارزهای دیجیتال، کوین بیس پس از قضاوت خلاصه در پرونده SEC آمریکا علیه ریپل شاهد افزایش قابل توجهی بوده است.

مرتبط با: اجازه دادن به Coinbase برای عرضه عمومی، “لطف” تنظیم کننده ها – SEC – نبود

ARK Innovation ETF کتی وود (ARKK) 135152 سهم Coinbase (COIN) را به ارزش 12 میلیون دلار در 11 جولای فروخت و ARK Fintech Innovation ETF (ARKF) 160887 سهم Coinbase (COIN) را در ماه مارس فروخت.

مجله: چگونه افراد باهوش در ممکوین های احمقانه سرمایه گذاری می کنند: برنامه 3 نقطه ای برای موفقیت


نویسنده: Amaka Nwaokocha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *