برنامه اصلاح شده بیت کوین ETF نقطه ای ARK نشانه خوبی از تایید آینده است


به گفته تحلیلگران ETF بلومبرگ، برنامه ARK Invest و 21Shares اصلاح شده بیت کوین ETF ظاهرا نگرانی های قبلی را که توسط SEC برجسته شده بود، برطرف می کند، که نشانه خوبی از پیشرفت است.

تغییر اخیر در برنامه ARK Invest و 21Shares Spot Spot مشترک صندوق سرمایه گذاری قابل معامله در بورس (ETF) بیت کوین (BTC) را می توان به عنوان “نشانه خوبی” از پیشرفت و تاییدیه های آتی در نظر گرفت.

درخواست اصلاح‌شده‌ای که برای تأیید در کمیسیون بورس و اوراق بهادار در 11 اکتبر ثبت شده است، اطلاعات بیشتری درباره ETF بیت کوین پیشنهادی، از جمله شیوه‌هایی برای نحوه نگهداری دارایی‌ها و تعیین ارزش دارایی توسط صندوق اضافه می‌کند.

اریک بالچوناس، تحلیلگر ارشد ETF بلومبرگ، گفت که این تغییرات می تواند پاسخی مستقیم به نگرانی هایی باشد که SEC از صادرکنندگان ETF می خواهد.

این بدان معناست که ARK نظرات SEC را دریافت کرده و با همه آنها برخورد می کند. [the] توپ برگشت به داخل [the] بالچوناس گفت: دادگاه SEC.[In my opinion] “نشانه خوب، پیشرفت محکم.”

بالچوناس گفت که اصلاحات “در سرتاسر پاشیده شد”، پرونده جدید را پنج صفحه دیگر تمدید کرد و یک صفحه جداگانه اضافه کرد. پست کردن “هیچ یک از نظرات آنقدر جدید یا غیرقابل حل نبود.”

بالچوناس از جمله تغییراتی بود که شامل ARK می‌شد و بیان می‌کرد که محاسبات ارزش خالص دارایی صندوق (NAV) با اصول پذیرفته‌شده حسابداری (GAAP)، استاندارد حسابداری مورد استفاده SEC، مطابقت ندارد.

پرونده جدید همچنین روشن می کند که دارایی های ETF که توسط Coinbase Custody نگهداری می شود در “حساب های جداگانه” هستند. […] بنابراین، با دارایی های شرکت یا سایر مشتریان ترکیب نمی شود.»

جیمز سیفارت، تحلیلگر ETF بلومبرگ نیز اضافه کرد و پست کردن دوم، سیگنال‌هایی را تغییر می‌دهد که ARK و دیگران در حال ارتباط با SEC در مورد آنچه تنظیم‌کننده می‌خواهد شفاف‌سازی کند، تغییر می‌دهد.

او افزود: “این نویدبخش تایید آینده IMO است.”

مرتبط با: ETF بیت کوین: نقطه اوج 600 میلیارد دلاری برای ارزهای دیجیتال

شریک عمومی Van Buren Capital، اسکات جانسون، اشاره کرد که یکی دیگر از موارد افزوده جدید، اظهار نظر وی است مبنی بر اینکه ارزش ETF در صورت استفاده فزاینده از BTC برای مقاصد غیرقانونی ممکن است کاهش یابد و باعث کاهش اثرات زیست محیطی استخراج بیت کوین شود.

جانسون گفت که بر اساس تغییرات ARK، “به نظر نمی رسد آژانس هیچ مانع غیر ضروری را از طریق بازبینی افشا ایجاد کند.”

مجله: Web3 Gamer: Minecraft ممنوعه، بیت کوین P2E، آیفون 15 و بازی های رمزنگاری شده و فرمول E
نویسنده: Jesse Coghlan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید