Ark Invest و 21Shares پس از تأخیر SEC برای دریافت ETF Ether Spot درخواست می‌کنند


این دو شرکت دارای یک صندوق قابل معامله در مبادلات بیت کوین هستند که در حال حاضر توسط SEC بررسی می شود و اخیراً پیشنهاد شده است که دو ETF آتی اتر فهرست شوند.

در زمانی که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) تصمیم مدیریت سرمایه گذاری Ark در صندوق قابل معامله بیت کوین (BTC) را به تاخیر انداخت، این شرکت یک وسیله سرمایه گذاری با قرار گرفتن در معرض اتر (ETH) ارائه کرد.

در تشکیل پرونده در 6 سپتامبر، Ark Invest و 21Shares از SEC درخواست کردند تا فهرست سهام ETH ETF را در بورس Cboe BZX تأیید کند. این وسیله سرمایه‌گذاری که ARK 21Shares Ethereum ETF نامیده می‌شود، صرافی رمزارز Coinbase را قادر می‌سازد تا به عنوان متولی عمل کند و عملکرد اتر را در مقایسه با نسبت مرجع CF Ether-Dollar صرافی شیکاگو ارزیابی کند.

پیشنهاد Ark Invest و 21Shares یکی از بسیاری از ETF های رمزنگاری نقطه ای است که توسط SEC بررسی می شود. پس از اینکه مدیر دارایی Grayscale در اعتراض به SEC مبنی بر تبدیل لیست بیت کوین تراست به ETF بیت کوین به BTC ETF برنده شد، بسیاری از شرکت ها امیدوار به تایید نظارتی هستند.

در 31 آگوست، دو روز پس از تصمیم گیری در مورد ETF Grayscale، SEC اعلام کرد که تصمیم خود را در مورد تأیید برنامه های بیت کوین ETF نقطه ای از 7 شرکت، از جمله بزرگترین BlackRock جهان، به تاخیر می اندازد. ETF بیت کوین نقطه ای توسط Ark Invest و 21Shares شامل تاخیر نمی شود زیرا مهلت بعدی برای تایید، رد یا تاخیر تا 11 نوامبر نخواهد بود.

مرتبط با: بازار کریپتو افزایش ETF بیت کوین را به طور قابل توجهی دست کم می گیرد

تکرار فعلی Ark Invest و ابزار سرمایه گذاری بیت کوین 21Shares سومین تلاش شرکت ها برای راه اندازی یک ETF بیت کوین از سال 2021 است. در ماه اوت، شرکت‌ها همچنین پیشنهاد کردند که دو ETF آتی ETH را فهرست کنند. ETFهای مرتبط با قراردادهای آتی کریپتو پس از چندین مورد تایید در سال 2021 با SEC موفقیت بیشتری کسب کرده اند.

پس از انتشار اخبار مربوط به اپلیکیشن ETF، قیمت ETH برای مدت کوتاهی افزایش یافت. بر اساس داده‌های Cointelegraph Markets Pro، قیمت ETH حدود 3 درصد از 1623 دلار به 1669 دلار افزایش یافت و سپس به 1620 تا 1640 دلار بازگشت.

مجله: SEC تصمیم گیری BTC ETF را به تاخیر می اندازد، Grayscale بر SEC پیروز می شود و BitBoy به منصه ظهور می رسد: Hodler’s Digest، 27 اوت تا 2 سپتامبر
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *