ARK Invest و 21Shares برای ارائه ETF آتی اتریوم صف می‌کشند


این پرونده مشترک تنها یک هفته پس از انتشار گزارش هایی مبنی بر اینکه SEC به پرونده های ETF اتریوم چراغ سبز نشان می دهد، انجام می شود.

شرکت‌های سرمایه‌گذاری ARK Invest و 21Shares هفته گذشته پس از انتشار گزارش‌هایی مبنی بر اینکه رگولاتور اوراق بهادار ایالات متحده ممکن است به زودی تأیید برنامه‌ها را آغاز کند، برای دو صندوق معامله آتی اتریوم با یکدیگر همکاری کردند.

دو ETF پیشنهادی آتی اتریوم عبارتند از “ARK 21Shares Active Ethereum Futures ETF” (ARKZ) و “ARK 21Shares Active Bitcoin Ethereum Strategy ETF” (ARKY)، طبق پرونده ای که در ماه آگوست به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ارسال شد.

این برنامه بیان می کند که ARKZ حداقل 25٪ از کل دارایی های خود را در قراردادهای آتی اتریوم با تسویه نقدی سرمایه گذاری خواهد کرد، مانند قراردادهایی که در بورس کالای شیکاگو (CME) معامله می شوند.

ARK 21Share دو برنامه دیگر ETF بیت کوین/اتریوم را در SEC ثبت کرده است. منبع: SEC

از سوی دیگر، ARKY از هر دو قرارداد آتی بیت کوین و اتریوم تشکیل خواهد شد.

Empowered Funds به عنوان مشاور سرمایه گذاری برای دو محصول اتریوم منصوب شده است.

مرتبط با: BlackRock برای بیت کوین ETF نقطه ای اعمال می شود – در صورت تایید برای اولین بار در ایالات متحده

Ark Invest و 21Shares برای اولین بار در سال 2021 یک ETF بیت کوین را راه اندازی کردند.

SEC دو تلاش اول خود را در مارس 2022 و ژانویه رد کرد. آخرین برنامه ETF بیت کوین در ماه آوریل بود. حدود دو ماه قبل از اینکه شرکت 10 تریلیون دلاری بلک راک درخواست خود را ارائه کند.

با این حال، SEC اخیراً بسیاری از برنامه‌های ETF بیت‌کوین را رضایت‌بخش نامیده است، که باعث شد ARK 21Shares و سایر متقاضیان توافقنامه اشتراک نظارت را در برنامه خود لحاظ کنند.

شرکت های سرمایه گذاری همچنین منتظر نتایج Ark 21Shares Active Bitcoin Futures ETF (ARK) و Ark 21Shares Active On-Chain Bitcoin Strategy ETF (ARKC) هستند.

مجله: DeFi Father, Hall of Flame: متأسفانه اتریوم کمتر ارزش گذاری شده است اما قوی تر می شود


نویسنده: Brayden Lindrea

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *