ARK کتی وود سهام Grayscale Bitcoin Trust را با رسیدن بیت کوین به 34 هزار دلار می فروشد.


Grayscale Bitcoin Trust بزرگترین هلدینگ ETF اینترنت نسل بعدی ARK است که بیش از 10 درصد از سبد آن را تشکیل می دهد.

شرکت سرمایه گذاری ARK در حال فروش سهام Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) در بحبوحه نوسانات بازار ناشی از چشم انداز یک صندوق قابل معامله در بورس BTC (ETF) است.

بر اساس یک پرونده معاملاتی که توسط کوین تلگراف مشاهده شد، ARK به رهبری کتی وود، سرمایه گذار طرفدار بیت کوین (BTC)، 100739 سهم GBTC (2.5 میلیون دلار) از ETF اینترنت نسل بعدی ARK (ARKW) را در 23 اکتبر فروخت.

این معامله در حالی انجام می شود که GBTC برای اولین بار از ماه می 2022 به بالاترین سطح چند ماهه 24.7 دلار رسیده است. بر اساس داده های TradingView، GBTC بیش از 200 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است و در 30 روز گذشته تقریباً 30 درصد افزایش یافته است. .

فروش GBTC اولین معامله رسمی GBTC ARK از نوامبر 2022 است، زمانی که این شرکت 450272 سهام GBTC را به ارزش 4.5 میلیون دلار به ARKW اضافه کرد.

آخرین مبلغ فروش GBTC تقریباً 2٪ از کل ارزش GBTC در مجموعه ARKW یا 122.6 میلیون دلار تا 23 اکتبر را نشان می دهد. GBTC بزرگترین هلدینگ ARKW است، همراه با سهام Coinbase و Roku که 10.4٪ از محصولات آن را در معرض دید قرار می دهند. پس از آن به ترتیب 9% و 7.4% قرار دارند.

سه دارایی برتر ETF اینترنت نسل بعدی ARK از نظر وزن. منبع: ARK

به گفته سامسون موو، مدافع بیت کوین، آخرین فروش GBTC ARK ممکن است به شرکتی مرتبط باشد که منتظر تصمیم کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) برای فهرست کردن یک صندوق قابل معامله مبتنی بر بیت کوین (ETF) است. Grayscale یک بیانیه ثبت نام ETF BTC جدید را در 19 اکتبر به SEC ارسال کرد، درست چند روز پس از آن که ARK پرونده ETF بیت کوین خود را در 11 اکتبر اصلاح کرد.

مو به کوین تلگراف گفت: «این منطقی است که ARK اکنون GBTC را بفروشد، زیرا تخفیف کاهش یافته و برنامه های ETF خودش در حال بررسی است.

مرتبط با: فایل‌های مقیاس خاکستری برای ETF جدید بیت کوین در NYSE Arca

برخی از معامله گران آنلاین پیشنهاد کرده اند که اگر ARK برای یک ETF بیت کوین تایید شود، این شرکت احتمالاً ETF خود را به عنوان اولین سهام در ARKW قرار داده و GBTC را کنار می گذارد.

ARK بلافاصله به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداد.

علاوه بر فروش GBTC، ARK 32,158 سهم Coinbase (COIN) از ARKW و 10,455 سهم کوین از صندوق نوآوری ARK Fintech را به مبلغ 3.4 میلیون دلار فروخت. این شرکت سرمایه گذاری به جمع آوری سهام Robinhood (HOOD) ادامه می دهد و در 23 اکتبر 32158 سهم HOOD (300000 دلار) به ARKW اضافه می کند.

مجله: مجله: چگونه از ارز دیجیتال خود در یک بازار ناپایدار محافظت کنیم – کارشناسان و کارشناسان بیت کوین در این مورد نظر دارند
نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید