خیر، ETF بیت کوین نقطه سهام ARK 21 در وب سایت DTCC فهرست نشده است


متأسفانه برای کسانی که برنامه های جدید ETF بیت کوین را از نزدیک دنبال می کنند، ARK Invest و 21 Shares Spot Bitcoin ETF مشترک فهرست نشده اند.

علیرغم شایعات منتشر شده در رسانه های اجتماعی، صندوق سرمایه گذاری قابل معامله بیت کوین (BTC) ARK Invest در وب سایت شرکت سپرده گذاری اعتماد و تسویه حساب (DTCC) فهرست نشده است.

در 25 اکتبر، چندین اکانت رمزنگاری پرطرفدار روی و اسکرین شات ها را پست کردند. وب سایت DTCC

با این حال، هیچ یک از اسکرین شات ها تیک درست را برای بیت کوین ETF نقطه ای نشان نمی دهد، در عوض تیک های مربوط به محصولات آتی را نشان می دهد.

آخرین پرونده اصلاح شده برای ETF بیت کوین نقطه آرک، به تاریخ 11 اکتبر، نشان می دهد که صندوق تحت عنوان “ARKB” معامله می کند.

از 25 اکتبر، هیچ فهرستی در زیر علامت ARKB در بخش وب‌سایت DTCC که همه فهرست‌های ETF موجود را نمایش می‌دهد، ظاهر نمی‌شود.

لیست فعلی محصولات ARK ETF در لیست DTCC ETF. منبع: DTCC

بر اساس آخرین ثبت در 11 آگوست، علامت “ARKA” به ETF معاملات آتی بیت کوین فعال ARK 21Shares اشاره دارد، صندوقی که هنوز تایید نشده است و به سرمایه گذاران امکان دسترسی به قراردادهای آتی بیت کوین را می دهد.

علامت‌های ARKY و ARKZ به ترتیب به ARK 21Shares Active Ethereum Futures ETF و ARK 21Shares Active Bitcoin Ethereum Strategy ETF اشاره می‌کنند – هر دو محصول پیشنهادی هنوز در انتظار تایید توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار هستند.

اخبار فهرست iShares نیز شروع به اغراق شده است.

در حالی که بازار کریپتو با اخباری مبنی بر اینکه iShares Spot Bitcoin ETF BlackRock (IBTC) در سایت DTCC فهرست شده است، افزایش یافت، سخنگوی DTCC اخیراً فاش کرد که IBTC از ماه آگوست در وب سایت آن فهرست شده است.

این سخنگوی گفت که این یک روش استاندارد برای DTCC است که اوراق بهادار را به پرونده مناسب بودن اوراق بهادار NSCC “در آماده سازی برای راه اندازی یک ETF جدید” اضافه کند.

مرتبط با: ETF بیت کوین iShares BlackRock به طور مرموزی از سایت DTCC ناپدید شد و دوباره ظاهر شد.

این سخنگو افزود: «قرار گرفتن در لیست نشان دهنده نتیجه ناقص هیچ فرآیند نظارتی یا تأیید دیگری نیست».

سرمایه‌گذاران متوجه فهرست ETF نقطه‌ای در وب‌سایت DTCC بلک راک شدند، که مصادف بود با افزایش 14 درصدی بیت کوین یک روزه، که برای اولین بار در دو سال اخیر برای مدت کوتاهی 35000 دلار را شکست.

هنگامی که شایعات در مورد فهرست شدن ARK برای اولین بار شروع شد، اریک بالچوناس، تحلیلگر ارشد ETF بلومبرگ نوشت که ARK Invest چهارمین تغییر را در پرونده بیت کوین ETF خود ایجاد کرده است. به نظر می رسد که این تغییر عمدتاً تغییرات زیبایی است.

مجله: کارآگاهان بلاک چین – Mt. سقوط Gox شاهد تولد Chainalytic بود
نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید