شرکت نفت آرژانتین استخراج کریپتو با باقیمانده انرژی گاز را آغاز خواهد کرد


با اجتناب از انتشار گاز، Tecpetrol امیدوار است اثرات زیست محیطی را کاهش دهد و در این مدت سود بیشتری به دست آورد.

Tecpetrol، یک شرکت نفتی مستقر در بوینس آیرس، تصمیم گرفت گاز اضافی را به انرژی برای استخراج ارزهای دیجیتال تبدیل کند.

همانطور که رسانه های محلی در 24 سپتامبر گزارش دادند، Tecpetrol اولین تاسیسات استخراج کریپتو با سوخت گاز خود را در منطقه Los Toldos 2 Este، واقع در شمال Vaca Muerta در پاتاگونیای آرژانتین افتتاح خواهد کرد. این شرکت ادعا می کند که رویکردش به آن امکان می دهد پروژه تولید نفت خام خود را پیش برد و با بهینه سازی مصرف گاز، ضایعات را کاهش دهد.

مرتبط با: Stronghold به دنبال مجوز برای سوزاندن لاستیک برای استخراج کریپتو در پنسیلوانیا است

این شرکت قصد دارد حداقل 35000 بشکه نفت در روز در این تاسیسات استخراج کند، اما به دلیل نبود زیرساخت برای مصرف گاز آزاد شده در این فرآیند، تصمیم گرفت استخراج کریپتو را به عنوان یک انتخاب استراتژیک برای مصرف آن بررسی کند. همانطور که ریکاردو مارکوس، مدیرعامل تک پترول توضیح می دهد:

با توجه به ناتوانی ما در انتشار گاز در محیط، ما تصمیم گرفتیم فعالیت‌های استخراج ارز دیجیتال را اجرا کنیم.

Tecpetrol امیدوار است استخراج ارزهای دیجیتال را از اواخر اکتبر تا اوایل نوامبر آغاز کند. اهداف اولیه کاهش اثرات زیست محیطی با جلوگیری از انتشار گاز و کسب سود اضافی است. این شرکت قبلاً قراردادهایی امضا کرده است و با یک شرکت ناشناس که تجربه اجرای استراتژی های مشابه در ایالات متحده را دارد، همکاری می کند.

مقاله ای که اخیرا توسط موسسه مدیریت ریسک (IRM) منتشر شده است بیان می کند که استخراج بیت کوین می تواند تا سال 2030 با تبدیل انتشار متان هدر رفته در جهان به انتشار گازهای گلخانه ای کمتر مضر، انتشار جهانی را تا 8 درصد کاهش دهد. این گزارش به یک مورد نظری اشاره می‌کند که می‌گوید استفاده از متان جذب شده برای تامین انرژی عملیات استخراج بیت‌کوین می‌تواند میزان متان آزاد شده در جو را کاهش دهد.

مجله: آیا DAO ها بیش از حد هایپ شده و غیرقابل استفاده هستند؟ درس هایی از خط مقدم

گزارش تکمیلی: Ray Jimenez Bravo، Mariuscar Goyo


نویسنده: David Attlee

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید