Arbitrum DAO 56 میلیون دلار به عنوان ARB ادعا نشده دریافت می کند، زیرا airdrop منقضی می شود


مقدار توکن های آربیتروم (ARB) بدون ادعا 0.69 درصد از کل عرضه 10 میلیارد ARB را تشکیل می دهد.

Arbitrum، یک راه حل اصلی لایه 2 برای بلاک چین اتریوم، رسما توکن های ادعا نشده ای از Arbitrum airdrop را به خزانه شبکه خود اضافه کرده است.

بنیاد Arbitrum در X (توئیتر سابق) اعلام کرد که بنیاد آربیتروم 69.4 میلیون توکن ادعا نشده Arbitrum (ARB) را در 24 سپتامبر به خزانه سازمان غیرمتمرکز خودمختار Arbitrum (DAO) ارسال کرد.

این بنیاد تاکید کرد که کاربران Arbitrum دیگر نمی توانند توکن های ARB را در هیچ کجا ادعا کنند. بنیاد آربیتروم افزود: “لطفاً در آنجا ایمن باشید.”

در زمان نگارش این مقاله، مبلغ ARB منتقل شده تقریباً 56 میلیون دلار بود. بر اساس داده‌های CoinGecko، این ارز دیجیتال با کاهش ۱.۶ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته، با ۰.۸۱ دلار معامله شد.

مقدار توکن های ARB مطالبه نشده 0.69٪ از کل عرضه 10 میلیارد ARB را نشان می دهد. طبق داده‌های Dune Analytics، ۹۳ درصد از کاربران واجد شرایط ادعای توکن‌ها را داشتند. کاربران و توسعه دهندگان Arbitrum واجد شرایط مجاز به خرید 12.75 درصد از عرضه توکن 10 میلیاردی یا 1.275 میلیارد ARB بودند.

مرتبط با: آخرین خبر: Mt. متولیان Gox تاریخ بازپرداخت را به اکتبر 2024 تغییر می دهند

Arbitrum که در سال 2021 تأسیس شد، یک راه حل مقیاس پذیر لایه 2 اتریوم است که توسط آزمایشگاه های خارج از زنجیره ایجاد شده است. در مارس 2023، بنیاد Arbitrum راه اندازی Arbitrum DAO و نشانه دولتی محلی آن، ARB را اعلام کرد. ARB که در 23 مارس منتشر شد، یک توکن حاکمیتی ERC-20 است که به دارندگان آن اجازه می‌دهد در پروتکل حاکمیت زنجیره‌ای Arbitrum DAO شرکت کنند.

انتقال توکن‌های ARB ادعا نشده به Arbitrum DAO شش ماه پس از ایجاد DAO و رها شدن توکن‌های ARB اتفاق می‌افتد، همانطور که در اصل در پیشنهاد بهبود Arbitrum 7 بیان شد. خریداران توانستند توکن های خود را تا بلوک اتریوم 18208000 مطالبه کنند. تخمین زده می شود که در 24 سپتامبر ایجاد شود.

مجله: آسیا اکسپرس: رسوایی کارکنان PEX، Mt. از رویداد به دلیل مشکلات Gox و ارز دیجیتال Diners Club صرفنظر کنید


نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید