رشد کاربران جدید Aptos پس از ادغام با برنامه رسانه های اجتماعی Chingari به 900٪ می رسد


Chingari در جولای مهاجرت به Aptos را آغاز کرد و به دنبال یک تجربه بهبود یافته برای کاربران پس از قطع شدن شبکه Solana در سال 2022 بود.

بلاک چین Aptos به دنبال ادغام با Chingari، یک پلتفرم رسانه اجتماعی هندی که قبلاً توسط Solana پشتیبانی می‌شد، شاهد افزایش فعالیت‌ها بوده است. بر اساس داده‌های زنجیره‌ای، تعداد کاربران جدید نسبت به ماه قبل ۹۰۰ درصد افزایش یافته و به حدود ۹۰۰۰۰ تعامل روزانه روی زنجیره رسیده است.

Chingari در 6 ژوئیه مهاجرت به Aptos را در جستجوی یک تجربه کاربری بهبودیافته پس از قطع شدن شبکه Solana در سال 2022 آغاز کرد. […] سامیت گوش، بنیانگذار و مدیرعامل چینگری، به کوین تلگراف گفت: «به جای اینکه اجازه دهید آنها فورا اتفاق بیفتند، برای کاهش ریسک تراکنش های ناموفق است.

به گفته Ghosh، ادغام با Aptos ویژگی‌های زنجیره‌ای فوری مانند هدایای مجازی را فعال می‌کند و در هفته‌های اخیر منجر به افزایش کاربران جدید در پلتفرم رسانه‌های اجتماعی شده است. همچنین کیف پول جدید Chingari را معرفی کرد که به کاربران امکان می دهد از طریق تعامل و ایجاد محتوا در پلتفرم، سکه به دست آورند. سپس از توکن های به دست آمده می توان برای انعام سازندگان، افزایش دید محتوا، و خرید هدایای مجازی و توکن های غیرقابل تعویض (NFT) استفاده کرد.

فعالیت شبکه Aptos در 30 روز گذشته. منبع: Aptos Analytics.

همراه با بهبود قابلیت استفاده، رشد چینگری بر اساس اقتصاد 1.4 میلیاردی هند و محبوبیت فزاینده ارزهای دیجیتال در این کشور است. طبق گزارش Chainalysis، هند در خط مقدم پذیرش کریپتو در منطقه جنوب آسیا قرار دارد.

از 14 ژوئیه، چینگری 80٪ از کل کاربران فعال روزانه در بلاک چین Aptos و 50٪ از تمام هزینه های گاز پرداخت شده در شبکه را به خود اختصاص داده است. این بیش از 500 درصد افزایش نسبت به ماه قبل است. تعداد تراکنش ها نیز با افزایش 150 درصدی به نزدیک به 2 میلیون در روز رسید. با ادامه این سرعت، این شرکت همچنین پیش‌بینی می‌کند در روزهای آینده از کل طول عمر Stepn، دومین DAPP بزرگ در Solana، فراتر رود.

«اگر این رشد ادامه پیدا کند […] تخمین می زنیم که چینگری تا پایان جولای به 1.25 میلیون کاربر برسد. این 10 برابر سریعتر از Solana است، بیش از 20 میلیون کاربر زنجیره ای تا پایان سال اول و در مجموع بیش از 200000 APT هزینه گاز پرداخت شده تا پایان سال 1 را برآورد می کند.

Aptos تنها زنجیره ای نیست که از مزایای DApps استفاده می کند که به دنبال عملکرد بهتر در زنجیره و قابلیت استفاده در سراسر شبکه است. ناشر بازی Mythical Games اخیراً از بلاک چین اتریوم به اکوسیستم پولکادوت سوئیچ کرده است و دلیل آن را سرعت پایین تراکنش و هزینه های بالای تراکنش در اتریوم عنوان کرده است.

مجله: “مسئولیت اخلاقی” – آیا بلاک چین واقعاً می تواند اعتماد به هوش مصنوعی را تقویت کند؟


نویسنده: Ana Paula Pereira

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *