اپل حق رزرو Sam Bankman-Fried را به مبلغ 5 میلیون دلار می خرد: گزارش


کتاب مایکل لوئیس نویسنده «Big Short» در مورد مدیر عامل سابق FTX قرار است در 3 اکتبر منتشر شود، همان روزی که محاکمه جنایی SBF در نیویورک آغاز می شود.

طبق گزارش ها، شرکت فناوری چندملیتی اپل 5 میلیون دلار برای حقوق نویسنده کتاب مایکل لوئیس درباره مدیر عامل سابق FTX سام بنکمن-فرید (SBF) پس از یک جنگ مزایده پرداخت کرده است.

طبق گزارش 7 سپتامبر The Ankler، اپل حقوق این کتاب را تضمین کرده است برای همیشه رفتن: ظهور و سقوط یک تاجر جدیدقرار است در 3 اکتبر، آغاز محاکمه SBF در نیویورک پخش شود. لوئیس تاریخ انتشار اکتبر را با هدف شروع محاکمه جنایی مدیر عامل سابق FTX در کنفرانس بیت کوین 2023 در میامی پیشنهاد کرد.

کتاب مایکل لوئیس درباره سم بنکمن-فرید قرار است در سوم اکتبر منتشر شود. منبع: آمازون

این رسانه گزارش داد که علاوه بر این کتاب، مستندی نیز توسط نانت برستاین، کارگردان فیلم‌هایی درباره برنامه‌نویس و مبشر رمزارز، جان مک آفی، که در سال 2021 در زندان درگذشت، و هیلاری کلینتون، وزیر امور خارجه سابق ایالات متحده، در دست ساخت است. به نظر می رسد بانکمن-فرید به دلیل مدل مد و موهای متمایز و همچنین پرونده قابل توجهش، در طول و بعد از محاکمه جنایی موضوع مستندهای زیادی باشد.

با ادامه اعتصاب انجمن نویسندگان آمریکا، همراه با اعتصابات انجمن بازیگران سینما و فدراسیون هنرمندان تلویزیون و رادیو آمریکا، مشخص نیست که چنین فیلم هایی چگونه خواهند بود. اعضای اتحادیه از اتحاد تولیدکنندگان تصاویر متحرک و تلویزیون می خواهند تا به مسائلی مانند باقیمانده رسانه ها و چگونگی استفاده از هوش مصنوعی در صنعت در آینده رسیدگی کند.

مرتبط با: 5 مستند برتر بیت کوین که باید به لیست تماشای خود اضافه کنید

داستان Bankman-Fried مدت ها قبل از فروپاشی صرافی ارزهای دیجیتال FTX و دستگیری او در باهاما، خبرساز شد. بسیاری مدیر عامل سابق را به عنوان یک ستاره در حال ظهور می‌دانستند که برای نظارت بر دارایی‌های میلیاردها دلاری در Alameda Research و FTX بزرگ شد، اما همچنان با تی‌شرت، شورت و کفش‌های ورزشی در انظار عمومی ظاهر می‌شد. در جلسات دادگاه قبل از لغو وثیقه، SBF اغلب با کت و شلوار و کراوات ظاهر می شد.

مستندهای دیگر با حضور افراد یا رویدادهای برجسته در فضای کریپتو شامل فیلم نتفلیکس است به هیچ کس اعتماد نکنید: شکار پادشاه رمزارز این درباره فردی است که در حال بررسی سفر جرالد کاتن، بنیانگذار QuadrigaCX است که گفته می شود در طول سفری به هند درگذشت، و همچنین برایان آرمسترانگ، بنیانگذار و مدیر عامل Coinbase. طبق گزارش ها، فیلمی درباره رابطه بین بانکمن-فرید و مدیر عامل بایننس، چانگ پنگ ژائو، قبل از اعتصاب نویسنده فیلمبرداری شده است.

مجله: زندگی سام بنکمن-فرید در زندان، آشفتگی تورنادو کش و نهنگ 3 میلیارد دلاری بیت کوین: هادلرز دایجست، 20 تا 26 اوت


نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *