قاضی استیناف درخواست سام بنکمن-فرید برای آزادی فوری از زندان را رد کرد


درخواست وکلای سام بنکمن-فرید اکنون به هیئتی متشکل از سه قاضی خواهد رفت. کمتر از چهار هفته تا آغاز محاکمه جنایی مدیر عامل سابق FTX در نیویورک باقی مانده است.

سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، که با نام SBF نیز شناخته می شود، درخواست تجدید نظر اولیه خود را از دست داد تا قبل از محاکمه جنایی به قید وثیقه آزاد شود.

در درخواست تجدیدنظر در 6 سپتامبر به دادگاه تجدیدنظر ایالات متحده برای حوزه دوم، کارمند کاترین اوهاگان ولف گفت که قاضی منطقه درخواست تیم حقوقی SBF برای آزادی فوری از بازداشتگاه متروپولیتن در بروکلین را رد کرد. وکلای مدیر عامل سابق FTX با این استدلال که اقدامات موجود با هدف کمک به SBF برای آماده شدن برای دفاع از خود در محاکمه، ناکافی است، تا حدی به دلیل دسترسی محدود به اینترنت، از دادگاه درخواست آزادی موقت کرده بودند.

ولف گفت: “درخواست آزادی پیش از محاکمه به هیئت سه قاضی بعدی ارجاع شد.” در صورتی که تجدیدنظرخواه درخواست آزادی فوری خود را در انتظار تصمیم دادگاه داشته باشد، این درخواست رد شد.

درخواست از دادگاه استیناف ایالات متحده برای حوزه دوم در 6 سپتامبر. منبع: PACER.

پس از استرداد وی از باهاما و حضور در دادگاه در ایالات متحده در دسامبر 2022، بانکمن-فرید با قرار وثیقه 250 میلیون دلاری آزاد شد و عمدتاً در خانه والدینش در کالیفرنیا محبوس شد. اما یک قاضی فدرال در 11 آگوست وثیقه او را پس از ادعای ارعاب شاهدان علیه کارولین الیسون، مدیر عامل سابق Alameda Research، که SBF با او رابطه شخصی و حرفه ای دارد، لغو کرد.

مرتبط با: اعتراض سام بنکمن-فرید به ابطال وثیقه “غیر موجه” است: دادستان ها

وکلای بانکمن-فرید پس از تصمیم قاضی مبنی بر آزادی او به قید وثیقه، درخواست های متعددی را ارائه کردند و درخواست زمان بیشتری برای بررسی مدارک در اتاق ملاقات SBF در زندان بروکلین و همچنین در اتاق وکیل سلولی دادگاه نیویورک کردند. دسترسی داده شده است. اطلاع کافی به دادگاه مدیر عامل سابق FTX حدود چهار هفته تا محاکمه خود فرصت دارد که قرار است در 3 اکتبر آغاز شود.

مجله: آیا می توانید پس از فروپاشی FTX به صرافی های رمزنگاری اعتماد کنید؟


نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *