Animoca قصد دارد شناسه های دیجیتال و سیستم امتیازی را برای Web3 توسعه دهد


Animoca Brands دور حمایت مالی از شتاب Mocaverse را برای ایجاد هویت دیجیتال و سیستم امتیاز برای فرهنگ وب 3، بازی و سرگرمی بسته است.

شرکت بازی و وب 3 Animoca Brands در 11 سپتامبر از تکمیل دور بودجه برای تسریع توسعه پلتفرم Mocaverse خبر داد.

انیموکا 20 میلیون دلار برای پیشبرد هدف خود در ساخت پروژه “Mocaverse” جمع آوری کرده است که یک سیستم هویت و امتیاز برای بازی، فرهنگ و سرگرمی Web3 خواهد بود.

Yat Siu، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Animoca Brands، گفت که رویکرد مبتنی بر DAO این پروژه، جامعه را در اولویت قرار می دهد تا امکان همکاری در کل اکوسیستم Animoca را فراهم کند.

وی تاکید کرد که این سیستم همچنین به عنوان یک “هویت دیجیتال، شهرت و سیستم وفاداری برای سایر سازمان های غیرمتمرکز” عمل خواهد کرد.

شناسه Moca، که به شکل مجموعه ای از توکن های غیرقابل انتقال و غیرقابل تعویض (NFT) است، به کاربران امکان می دهد هویت دیجیتالی ایجاد کنند، “شهرت جمع کنند، امتیاز وفاداری کسب کنند و خرج کنند.”

دور تامین مالی توسط CMCC Global، یکی از اولین و اصلی‌ترین سرمایه‌گذاران VC آسیا در فضای بلاک چین، در کنار Sky Mavis Aleksander Larsen و Gabby Dizon، بنیانگذار Yield Guild Games، رهبری شد.

مرتبط با: مدیر عامل شرکت Threads در مورد مشکل حفظ کاربر Threads هشدار داد که 3.7 میلیارد دلار در چاله پول متاورس فرو می‌رود.

این شناسه همچنین برای دسترسی به اکوسیستم بزرگتر که بیش از 450 شرکت در مجموعه Animoca را تشکیل می دهد، استفاده خواهد شد. بر اساس این اعلامیه، این به معنای دسترسی به شبکه ای با بیش از 700 میلیون آدرس کاربر است.

مارتین باومن، یکی از بنیانگذاران CMCC Global، گفت:

“این پروژه مجموعه منحصر به فرد شرکت ها را در چتر برندهای Animoca متحد خواهد کرد… [becoming] پورتالی که از طریق آن صدها میلیون کاربر جدید می توانند به وب 3 و اکوسیستم های پایگاه داده های فراداده دسترسی داشته باشند.

کوین تلگراف برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه هایش برای توسعه هویت دیجیتال برای Web3 با برندهای Animoca تماس گرفت.

این توسعه پس از یک دوره کاهش علاقه به ابرداده صورت می گیرد. متاورس که در سال 2022 توجه زیادی را به خود جلب کرد، در سال بعد تمرکز خود را بر روی فناوری های نوظهور مانند هوش مصنوعی (AI) از دست داد.

با این حال، همچنان به ارائه فرصت های ارتباطی در فضای دیجیتال ادامه می دهد. جولیان آسانژ، بنیانگذار ویکی لیکس، یک گردهمایی سیاسی در متادیتا علیه استرداد در ۲۶ اوت ترتیب داد.

در ماه جولای، موزه بریتانیا و سندباکس با یکدیگر همکاری کردند تا موزه را وارد دنیای دیجیتال کنند.

مجله: تصادف NFT و ایگوهای هیولا در نمایشگاه جدید موراکامی حضور دارند


نویسنده: Savannah Fortis

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *