شرکت تابعه انیموکا ابزارهای هوش مصنوعی و NFT را برای مربیان توسعه می دهد


TinyTap، زیرمجموعه Animoca Brands، قابلیت‌های هوش مصنوعی جدیدی را برای مربیان و والدین ارائه می‌کند تا بازی‌های آموزشی و تصاویری را بر اساس دستورالعمل‌ها ایجاد کنند.

TinyTap، زیرمجموعه فناوری آموزشی Animoca Brands توسعه دهنده Web3، از ادغام ابزارهای هوش مصنوعی جدید (AI) و توکن غیرقابل تغییر (NFT) برای مربیان و والدین در 30 آگوست خبر داد.

ادغام هوش مصنوعی اکنون به مربیان و هر کسی که از این پلتفرم استفاده می‌کند این امکان را می‌دهد تا یک بازی آموزشی را از طریق یک درخواست به‌روز بسازد، که سپس در عرض چند دقیقه بازی را بسازد. همچنین ابزار تبدیل متن به تصویر را معرفی کرد که امکان ایجاد تصاویر آموزشی پویا را برای بهبود بازی ها و گرافیک فراهم می کند.

یک پیام متنی در سازنده بازی TinyTap AI وارد شده است. منبع: TinyTap
یک بازی بر اساس پیام متنی وارد شده توسط TinyTap AI ایجاد شده است. منبع: TinyTap

داده های مورد استفاده در ابزارهای مولد هوش مصنوعی از بیش از یک دهه داده مبتنی بر “معماری یادگیری بیش از 250000 بازی، میلیون ها فعالیت و بیش از 170 میلیون بازی” در سیستم TinyTap استفاده می کند.

علاوه بر تکیه بر داده های آموزشی گسترده TinyTap، Yogev Shelly، مدیر عامل TinyTap، به Cointelegraph گفت:

ما فرمانداران را در خروجی قرار دادیم تا مطمئن شویم بازی‌ها در محدوده سنی مورد نظر در دسترس هستند.»

شلی گفت که موضوعات را ابتدا با توضیحات و سپس با فعالیت های درک مطلب دوست دارد. او گفت که در حال حاضر ابزارهای بتا محدود به ارجاعات تک موضوعی است.

همانطور که ما یکپارچه سازی هوش مصنوعی خود را توسعه می دهیم، هدف ما ایجاد بینش واقعاً فوری برای ایجاد بازی های جذاب و سرگرم کننده TinyTap است.

با این حال، به گفته مدیر عامل TinyTap، این ابزارها به سرعت بخشیدن به تولید و دسترسی به محتوا کمک می کنند و در نهایت به معلمان و والدین این امکان را می دهند که یک تجربه یادگیری شخصی برای هر کودک ارائه دهند.

مرتبط با: بازی برای برنده شدن دارای نقص های مرگبار است: چگونه بازی های Web3 می توانند پایدارتر باشند؟

نقشه راه این شرکت همچنین شامل یک ابزار هوش مصنوعی به نام “Practice Anywhere” بود که رسانه های موجود، مانند یک ویدیوی آموزشی یوتیوب را می گیرد و آن را به محتوا و بازی تبدیل می کند.

Yat Siu، یکی از بنیانگذاران و رئیس هیئت مدیره Animoca Brands، گفت که هوش مصنوعی “فرصت های بزرگی برای فناوری آموزشی” ارائه می دهد و محتوای تولید شده با کارآمدتر به معنای کتابخانه آموزشی بزرگتر برای مربیان و والدین است.

علاوه بر ابزارهای هوش مصنوعی، از سه ماهه چهارم امسال، این شرکت همچنین با Open Campus همکاری خواهد کرد تا به دارندگان NFT و دارندگان توکن EDU اجازه دهد بازی‌های TinyTap خود را به NFT تبدیل کنند.

این توسعه به “ارائه نقدینگی جدید” برای آموزش کمک می کند و به گفته شلی، PublisherNFTs دامنه تلاش های مربیان را گسترش می دهد.

او گفت: «معلمان برخی از بزرگترین تولیدکنندگان محتوا در جهان هستند که برنامه‌های درسی در طول سال به دروس روزانه تقسیم می‌شوند. “این معلمان قادر خواهند بود به مخاطبان بیشتری دست یابند و فراتر از کلاس درس خود شروع به کسب درآمد کنند.”

رهبران فکری در داخل و خارج از فضای وب 3 آینده قریب الوقوع یک “سیستم آموزشی هوشمند” را با بلاک چین، DAO ها، NFT ها و اجزای هوش مصنوعی برجسته می کنند.

مجله: کتیبه های مکرر: «ابر رایانه» بیت کوین و BTC DeFi به زودی عرضه می شوند


نویسنده: Savannah Fortis

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *