گری وانگ در جلسه استماع SBF، به Alameda اجازه برداشت پول نامحدود را دادیم


به گفته مدیر ارشد فناوری سابق FTX، سم بنکمن-فرید با خودش، نیشاد سینگ و کارولین الیسون مرتکب جنایت شد.

گری وانگ، یکی از بنیانگذاران و مدیر ارشد فناوری سابق صرافی ارزهای دیجیتال FTX، آخرین شاهد برای شهادت در محاکمه جنایی مدیر عامل سابق سام “SBF” Bankman-Fried است.

وانگ، به گزارش Inner City Press. مورد بحث قرار گرفت در دادگاه در 5 اکتبر، پس از شهادت آدام یدیدیا، توسعه دهنده سابق FTX و مت هوانگ، بنیانگذار پارادایم. گزارش‌ها حاکی از آن است که مدیر ارشد فناوری سابق به ارتکاب جنایت در دوران حضورش در FTX با کمک بانکمن-فرید، مدیر عامل سابق آلامدا ریسرچ، کارولین الیسون، و مدیر سابق مهندسی FTX، نیشاد سینگ، اعتراف کرده است.

وانگ در پاسخ به سوال دستیار دادستان ایالات متحده دانیل ساسون گفت: “ما به Alameda اجازه برداشت نامحدود وجوه را دادیم.”

اضافه:

“[Sam handled] گفتگو با رسانه ها، لابی کردن، صحبت با سرمایه گذاران. من فقط کد زدم […] در نهایت این تصمیم سام بود. [regarding any disagreements]”

5 اکتبر سومین روز محاکمه جنایی بنکمن-فرید در نیویورک بود. شاهدان در مورد ارتباطات بین Alameda و FTX قبل از اعلام ورشکستگی صحبت کردند. این شامل اظهاراتی بود مبنی بر اینکه SBF به کارمندان دستور داد تا از وجوه کاربران FTX برای پوشش ضرر در Alameda استفاده کنند. شهادت وانگ نتیجه توافق با دادستان به عنوان بخشی از یک شکایت جنایی بود که در دسامبر 2022 ارائه شد. انتظار می رود الیسون و سینگ قبل از پایان محاکمه، احتمالاً در ماه نوامبر، علیه SBF شهادت دهند.

مرتبط با: دادستان ها می گویند که جت های سام بنکمن-فرید ممکن است مصادره شود

پس از دستور قاضی لوئیس کاپلان مبنی بر ابطال وثیقه در ماه اوت، بانکمن-فرید احتمالاً در زندان باقی خواهد ماند تا محاکمه جنایی خود در انتظار محاکمه جنایی خود باشد. دادستان ها SBF را به ارعاب شاهدان علیه الیسون و دیگران متهم کردند.

مشخص نیست که آیا SBF قصد دارد در این جلسه در دفاع از خود صحبت کند یا خیر. بر اساس قانون اساسی ایالات متحده، هیچ کس را نمی توان مجبور به شهادت قطعی کرد در صورتی که متهم شود.

مجله: آیا می توانید پس از سقوط FTX به صرافی های رمزنگاری اعتماد کنید؟
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید