با اعتصاب SAG-AFTRA، پیشنهاد هوش مصنوعی جرقه درگیری در هالیوود زد


پیشنهاد هوش مصنوعی پیشنهاد می‌کرد که هنرمندان پس‌زمینه اسکن را انجام دهند، برای یک روز حقوق دریافت کنند و مالکیت کامل اسکن، تصویر و شبیه‌سازی را به شرکت‌هایشان بدهند.

هوش مصنوعی (AI) به شاخه دیگری از هالیوود نفوذ کرده است و این صنعت را به یک بحث ریشه‌دار در مورد استفاده از آن به عنوان دانکن کرابتری-ایرلند، رئیس انجمن بازیگران سینما-گروه هنرمندان تلویزیون و رادیو آمریکا (SAG-AFTRA) بازگردانده است. میانجی پیشنهاد استودیوهای هالیوود را فاش کرد.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در 13 جولای، جایی که بازیگران هالیوود تأیید کردند که اعتصاب خواهند کرد، کرابتری-ایرلند از پیشنهاد استودیوهای هالیوودی پرده برداری کرد که شامل یک پیشنهاد هوش مصنوعی از اتحادیه تهیه کنندگان فیلم و تلویزیون (AMPTP) بود. تلاش های بیهوده مذاکره

در بیانیه اعتصاب خود، انجمن تولیدکنندگان فیلم و تلویزیون (AMPTP) گفت که اعضای SAG-AFTRA با هدف حفظ شباهت دیجیتالی خود، “پیشنهاد پیشرفت هوش مصنوعی” ارائه کرده اند.

هنگامی که در کنفرانس مطبوعاتی در مورد این پیشنهاد سؤال شد، Crabtree-Ireland در پاسخ گفت که پیشنهاد اخیر هوش مصنوعی ارائه شده پیشنهاد می کند که هنرمندان پس زمینه باید آزمایش را انجام دهند، برای یک روز حقوق دریافت کنند و مالکیت کامل اسکن، تصویر را به شرکت خود بدهند. و تشبیه .

این شرکت ها پس از آن حق استفاده نامحدود برای هر پروژه بدون مجوز یا غرامت را خواهند داشت. Crabtree-Ireland نسبت به برچسب زدن این پیشنهاد به عنوان پیشگامانه ابراز تردید کرد و توصیه کرد که چنین دیدگاهی تجدید نظر شود.

مرتبط با: صرافی می گوید: «هوش مصنوعی به معامله گران کمک می کند تا از استراتژی های بصری تری استفاده کنند.

اعتصاب اتحادیه کارگری هالیوود SAG-AFTRA، که در ادامه اعتصاب انجمن نویسندگان آمریکا (WGA) موجود است، رسماً از ساعت 12:01 صبح روز 14 جولای تا حصول توافق عادلانه دستور داده شده است. AMPTP. این اعتصاب اولین بار پس از 63 سال است که بازیگران و نویسندگان همزمان دست به اعتصاب می زنند.

WGA قبلاً مجموعه‌ای از درخواست‌ها را به استودیوهای هالیوودی ارسال کرده است که مقررات استفاده از هوش مصنوعی در پروژه‌ها را تحت یک حداقل توافق اولیه (MBA) پوشش می‌دهد. این درخواست ها به وضوح نشان می دهد که هوش مصنوعی نباید برای نوشتن یا اصلاح محتوای ادبی استفاده شود و نباید به عنوان منبع منبع باشد.

این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت خود از روزنامه نگاری مستقل در فضای رمزنگاری.

مجله: کارشناسان می خواهند به هوش مصنوعی «روح» انسان بدهند تا همه ما را نکشند
نویسنده: Amaka Nwaokocha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *