Exchange می گوید: هوش مصنوعی به معامله گران کمک می کند تا از استراتژی های بصری تری استفاده کنند


Bitget در حال حاضر یک ربات تجارت هوش مصنوعی Martingale و یک ربات هوش مصنوعی Grid Trading بر روی پلتفرم خود دارد.

در 11 جولای، صرافی ارزهای دیجیتال Bitget یک ویژگی مبتنی بر هوش مصنوعی را برای استراتژی‌های Grid Trading یا استفاده از الگوریتم‌های معاملاتی برای خودکار کردن تراکنش‌ها برای کاربران راه‌اندازی کرد. در مصاحبه ای با Cointelegraph، توسعه دهندگان Bitget گفتند:

در مقایسه با ایجاد دستی یک استراتژی با پر کردن پارامترهای استراتژی مبهم و پیچیده، استراتژی‌های هوش مصنوعی می‌توانند به کاربران کمک کنند تا از طریق یک عدد ساده (نرخ بازده استراتژی) و یک نمودار ساده (منحنی بازده) استراتژی‌ها را به‌طور شهودی‌تر انتخاب و ایجاد کنند. استراتژی های پیچیده را در متغیرها پر کنید.”

در ربات AI Grid Trading، کاربران فقط باید استراتژی مورد نظر را پر کنند و مبلغ سرمایه گذاری را وارد کنند. مدل زبان فرعی هزاران پارامتر را تکرار می کند و می تواند ده ها استراتژی مختلف را در یک جفت ارز ایجاد کند. تمرکز پیچیده و جراحی آن با مدل های زبانی بزرگ و همه منظوره مانند ChatGPT که می تواند صدها میلیارد پارامتر داشته باشد، متفاوت است.

مشابه ربات هوش مصنوعی Martingale که در ژوئن معرفی شد، استراتژی‌های هوش مصنوعی مختلف تنظیمات پارامترهای مختلفی مانند تعداد موقعیت‌های اضافه شده، ضریب مقدار اضافه شده به موقعیت و درصد سود دارند.

نیاز به ربات تجاری AI مدل زبان کوچک برای همگام سازی داده های قیمت بین چندین کاربر در زمان واقعی هنوز یک چالش است. برای رفع این مشکل، توسعه دهندگان Bitget نوشتند:

“برای مقابله با وضعیتی که تعداد زیادی از کاربران به طور همزمان از استراتژی شبکه هوش مصنوعی استفاده می کنند، ما فناوری محاسبات توزیع شده و تعادل بار را برای بهبود موثر ظرفیت پردازش همزمان سیستم اتخاذ کرده ایم.”

به عبارت ساده‌تر، Bitget می‌گوید ربات تجاری هوش مصنوعی آن، تراکنش‌ها را به «گره‌های متعدد برای پردازش» توزیع می‌کند، بنابراین یک نقطه شکست را کاهش می‌دهد و تحمل بالایی را ارائه می‌کند. تا آنجا که به محدودیت ها مربوط می شود، تیم توسعه گفت:

استراتژی فعلی هوش مصنوعی عمدتاً ارائه ارجاع به پارامترهای استراتژی به کاربران است و انتخاب استراتژی بر اساس تصمیمات آینده بازار همچنان توسط کاربران انجام می شود.

در مرحله بعدی، Bitget قصد دارد یک ربات هوش مصنوعی توسعه دهد که می تواند پیش بینی قیمت را یاد بگیرد، اگرچه در حال حاضر تحت تحقیق و توسعه شدید است. پیش از این، صرافی در 27 آوریل در بحبوحه رونق ChatGPT، 10 میلیون دلار به اکوسیستم بلاک چین Fetch.AI اختصاص داد.

مجله: آیا می خواهید 500٪ تخفیف در مورد سهام ChatGPT دریافت کنید؟ بارد به چپ متمایل شده است، 100 میلیون دلار memecoin هوش مصنوعی


نویسنده: Zhiyuan Sun

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *