هوش مصنوعی پتانسیل ارسال قیمت بیت کوین را بیش از 750 هزار دلار دارد – آرتور هیز


مدیر عامل سابق BitMEX می‌گوید سال‌های آینده برای هوش مصنوعی و حتی بیت‌کوین انفجاری‌تر خواهد بود.

آرتور هیز می گوید که بیت کوین (BTC) به ارز هوش مصنوعی (AI) تبدیل خواهد شد و در این فرآیند می تواند به قیمت 760000 دلار برای هر سکه برسد.

در مقاله اخیر با عنوان “Massa”، مدیر عامل سابق BitMEX به این نتیجه رسید که انقلاب هوش مصنوعی به طور طبیعی به سمت BTC خواهد رفت.

هیز: بیت کوین، “انتخاب ارز معقول برای هوش مصنوعی”

هیز می‌گوید در حالی که رژیم‌های ارزی فیات محکوم به ناکارآمدی فزاینده‌ای در آینده هستند، یک بخش اقتصادی در حال رشد وجود دارد که تنها قوی‌تر و قوی‌تر می‌شود: هوش مصنوعی.

در حالی که در سال 2023 هنوز نابالغ است، دهه های بعدی شاهد انفجاری در برنامه های کاربردی مرتبط با هوش مصنوعی خواهیم بود که آن را در همه جا حاضر و اجتناب ناپذیر خواهد کرد.

او نوشت: «پیشرفت‌های اخیر در قدرت رایانه، ما را به نقطه‌ای از چوب هاکی رسانده است که هوش مصنوعی تقریباً یک شبه ویروسی می‌شود و مسیر بشریت را تغییر می‌دهد.

«ChatGPT تنها در دو ماه به ۱۰۰ میلیون کاربر فعال ماهانه رسید و آن را به سریع‌ترین فناوری مورد استفاده در تاریخ بشر تبدیل کرد – بنابراین تصور کنید با ادغام هوش مصنوعی در زندگی روزمره و ادامه یادگیری و تکامل، اوضاع چقدر سریع تغییر خواهد کرد.»

هیز می‌گوید اول و مهم‌تر از همه، راه‌حل مالی روی میز در مورد ادغام، یک آلت‌کوین اختصاصی و مبتنی بر هوش مصنوعی نخواهد بود. در عوض بیت کوین خواهد بود.

طبق یک نظریه همراه، این به این دلیل است که هوش مصنوعی ویژگی‌های ذاتی بیت کوین – عرضه ثابت تغییرناپذیر، کمبود دیجیتال و وضعیت «پول انرژی» آن را – به عنوان یک انتخاب منطقی می‌بیند.

بعید است که یک هوش مصنوعی به یک دولت انسانی اجازه دهد به هر کاری که در حال فعالیت است اعتماد کند، بنابراین فقط طلا و بیت کوین مناسب هستند. هیز ادامه داد: پیوندی بین طلا و بیت کوین.

بنابراین بیت کوین انتخاب منطقی ارز برای هر هوش مصنوعی است. تماما دیجیتالی است، ضد سانسور است، ممکن است کمیاب باشد و ارزش ذاتی آن کاملاً به هزینه برق بستگی دارد. امروز هیچ چیز برای به چالش کشیدن بیت کوین در این زمینه ها وجود ندارد.

مسیری دیگر به قیمت ۱ میلیون دلار بیت کوین

قیمت بیت کوین کجاست؟

مطالب مرتبط: با ظهور خریداران 30000 دلاری بیت کوین، قیمت بیت کوین بدون شک صعودی است.

با قیمت حدود 30000 دلار امروز، تأثیر واقعی هوش مصنوعی در حدود سه سال دیگر آغاز خواهد شد.

پس از آن، هیز می گوید که ممکن است ده سال دیگر طول بکشد تا ارزش شبکه تنها از هوش مصنوعی افزایش یابد تا بیت کوین/دلار آمریکا به حدود 1 میلیون دلار برسد.

من معتقدم که اوج سرمایه گذاری های رشد نامتعادل در بازه زمانی 2025-2026 خواهد بود. بنابراین، هدف من از پیش‌بینی‌های من از قیمت آینده بیت‌کوین، ایجاد روایتی است که قبل از آن معتبر باشد.»

بسته به مقیاس این سرمایه گذاری، قیمت بیت کوین می تواند تا 760000 دلار در هر سکه افزایش یابد.

بخشی از Massa نتیجه می گیرد: «به یاد داشته باشید – اگر باور داشته باشد که فرضیات من ممکن است در آینده درست باشد، بازار برای رشد شبکه بیت کوین هزینه اضافی پرداخت خواهد کرد.

بیشترین پول زمانی به دست می آید که قیمت بازار از «هرگز نمی توانم» به «شاید» تنظیم شود.

محاسبه هدف قیمت بیت کوین (اسکرین شات). منبع: آرتور هیز

هیز به خاطر دیدگاه بلندمدت صعودی خود در مورد بیت کوین شناخته می شود، که اخیراً از برچسب قیمت میلیون دلاری به عنوان تابعی از تکه تکه شدن ارز فیات حمایت کرده است.

مجله: آیا باید به بچه ها «قرص نارنجی» بدهید؟ وضعیت کتاب های کودکان بیت کوین

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.


نویسنده: William Suberg

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *