سفر بلاک چین آفریقا با کاهش فقر آغاز می شود – مدیر عامل شرکت Sumotrust


آفریقا باید به طور کلی فقر را از بین ببرد و به مردم کمک کند تا وارد طبقه متوسط ​​شوند تا بتوانند سریعتر فناوری بلاک چین را ادغام کنند.

یک فراخوان قوی برای نیجریه و به طور کلی آفریقا وجود داشته است که فناوری بلاک چین را در زندگی اصلی خود بگنجانند. با این حال، طی گفتگو با سهامداران در جامعه بلاک چین نیجریه، بیان شد که قبل از اینکه فناوری بلاک چین به درستی در جامعه آفریقا گنجانده شود، ابتدا باید بر فقر غلبه کرد.

ذینفعان انجمن فناوری بلاک چین (SIBAN) در اجلاس دارایی های دیجیتال 2023 که در پایتخت این کشور، ابوجا برگزار شد، GT Igwe Chrisent، مدیر عامل پلت فرم پس انداز و سرمایه گذاری آنلاین Sumotrust & Truzact، گفت که گرسنگی و فقر حرف اول را می زند. . قبل از اینکه بتوان به یکپارچگی فناوری بلاک چین بهتر دست یافت، باید از آفریقا حذف شود.

مدیرعامل Sumotrust و Truzact در SIBAN Digital Assets Summit 2023.

طبق گزارش بانک جهانی با عنوان “آینده ای بهتر برای همه نیجریه ها: ارزیابی فقر نیجریه 2022″، تنها 17 درصد از کارگران نیجریه در مشاغل پردرآمدی هستند که می تواند مردم را از فقر نجات دهد.

از نظر کریسنت، توانایی حذف کلی طبقه فقیر و انتقال آنها به طبقه متوسط، بزرگترین عامل پذیرش سریعتر فناوری بلاک چین خواهد بود. این برای اطمینان از این است که آنها می توانند سه وعده غذایی در روز بپردازند و مقداری پول اضافی برای پس انداز داشته باشند. با این حال، ثبات اقتصاد در آفریقا کلید دستیابی به این امر است.

به قول او:

اگر نتوانیم این مشکل را حل کنیم، این گفتگوها را بارها و بارها ادامه خواهیم داد.»

کریسنت گفت که علیرغم مقیاس‌پذیری اضافی که از ترکیب فناوری بلاک چین به عنوان یک کشور و یک قاره حاصل می‌شود، افراد نمی‌توانند در عین حال که با مشکل دست و پنجه نرم می‌کنند، روی کشف امکانات اولیه تمرکز کنند.

مرتبط با: تلاش‌های آموزشی Web3 نیجریه با هدف مقابله با چالش‌های زبانی است

با وجود چالش های فقر، نیجریه به عنوان یکی از فعال ترین کشورها از نظر پذیرش و کنجکاوی در بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال ظاهر شده است. بر اساس داده‌های Google Trends، نیجریه از نظر علاقه جستجو برای کلمه کلیدی “Bitcoin” پس از السالوادور در رتبه دوم قرار دارد.

رئیس جمهور فعلی نیجریه، بولا تینوبو، در طول مبارزات انتخاباتی خود بیانیه ای منتشر کرد که در صورت اجرا، امکان استفاده از فناوری بلاک چین و ارزهای دیجیتال را در بخش بانکی و مالی این کشور فراهم می کند.

مجله: چگونه از ارز دیجیتال خود در یک بازار پر نوسان محافظت کنید: کارشناسان و کارشناسان بیت کوین در این مورد نظر دارند


نویسنده: Amaka Nwaokocha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *