Adobe، IBM و Nvidia به تلاش های رئیس جمهور آمریکا بایدن برای جلوگیری از سوء استفاده از هوش مصنوعی می پیوندند.


ادوبی، آی‌بی‌ام، انویدیا و پنج شرکت دیگر به این ابتکار عمل که در ماه جولای اعلام شد با هدف جلوگیری از سوء استفاده از قابلیت‌های هوش مصنوعی برای مقاصد مضر پیوسته‌اند.

ادوبی، آی‌بی‌ام، انویدیا و پنج شرکت دیگر تعهدات داوطلبانه جو بایدن، رئیس‌جمهور ایالات متحده، از جمله واترمارک کردن محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی را تایید کرده‌اند.

این خبر را کاخ سفید روز سه شنبه 12 سپتامبر اعلام کرد. جف زینتز، رئیس کارکنان کاخ سفید، بر ضرورت بهره‌گیری از هوش مصنوعی، کاهش خطرات آن و اقدام سریع تاکید کرد و گفت: ما با بخش خصوصی همکاری می‌کنیم و از هر منبع موجود برای رسیدن به این هدف استفاده می‌کنیم. ، ثبات، Salesforce، Scale AI و Cohere نیز به این تعهدات پیوستند.

تصویری از بیانیه منبع: کاخ سفید.

تعهدات اولیه که در ماه ژوئیه اعلام شد، با هدف جلوگیری از سوء استفاده از قابلیت های هوش مصنوعی برای اهداف مضر بود. گوگل، OpenAI و شریک OpenAI مایکروسافت این تعهدات را در همان ماه تایید کردند.

تعهدات خاص تصویب شده توسط دولت بایدن به عنوان یک اقدام موقت در نظر گرفته می شود زیرا بحث در مورد قوانین بالقوه هوش مصنوعی در کنگره ادامه دارد، اما پیشرفت ملموس کمی از نظر لوایح معرفی شده یا تغییرات قانونی قابل توجهی حاصل شده است. به طور همزمان، کاخ سفید نیز به طور فعال در حال توسعه یک فرمان اجرایی در زمینه هوش مصنوعی است.

مرتبط با: گری جنسلر تایید کرد که SEC از هوش مصنوعی برای نظارت مالی استفاده می کند

در ژوئن 2023، یک گروه دو حزبی از قانونگذاران ایالات متحده لایحه ای را با هدف ایجاد کمیسیون هوش مصنوعی برای رسیدگی به مشکلات در صنعت به سرعت در حال گسترش ارائه کردند. دولت بایدن تعهد خود را به همکاری با متحدان بین المللی مانند استرالیا، کانادا، فرانسه، آلمان، هند، اسرائیل، ایتالیا، ژاپن، نیجریه، فیلیپین و بریتانیا در ایجاد چارچوبی جهانی برای هوش مصنوعی اعلام کرده است.

مجله: AI Eye: رزرو سفر با هوش مصنوعی بسیار بد است، 3 کاربرد عجیب ChatGPT، افزونه های رمزنگاری


نویسنده: Amaka Nwaokocha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *