رگولاتور ابوظبی به شرکت تجاری Rain اجازه می دهد تا خدمات رمزنگاری را ارائه دهد


این اعلامیه پس از آن منتشر شد که صرافی ارز دیجیتال Binance مجوز مشابهی را از رگولاتور ابوظبی در نوامبر 2022 دریافت کرد.

سازمان تنظیم مقررات خدمات مالی بازار جهانی ابوظبی مجوز خدمات مالی را به شرکت ارزهای دیجیتال Rain برای ارائه خدمات دلالی و نگهداری به ساکنان اعطا کرده است.

در اطلاعیه 25 جولای، باران فوق الذکر تأییدیه نظارتی به برخی از کاربران شرکتی و خرده‌فروشی مستقر در امارات متحده عربی اجازه می‌دهد تا از طریق این پلتفرم «خرید، فروش، تجارت و ذخیره دارایی‌های مجازی» را انجام دهند. به گفته جوزف دالاگو، مدیر عامل Rain، این شرکت تجاری نیز شریک با یک بانک محلی برای تسهیل خدمات تحت “نظارت یک تنظیم کننده محلی و چارچوب قانونی جامع” برای حمایت از کاربران.

دالاگو گفت: “این یک تلاش 5 ساله است زیرا ما یکی از اولین صرافی هایی بودیم که در مورد مجوز یاد گرفتیم وقتی ADGM چارچوب دارایی مجازی خود را در سال 2018 منتشر کرد.”

مرتبط با: امارات متحده عربی به عنوان یک مقصد حامی استخراج بیت کوین در خاورمیانه ظاهر می شود

در نوامبر 2022، صرافی ارز دیجیتال Binance پس از کسب تاییدیه اصولی از ناظر مالی در ماه آوریل، مجوز قانونی مشابهی را در ابوظبی دریافت کرد. چراغ سبز در بحبوحه سقوط گسترده بازار کریپتو و سقوط چندین شرکت بزرگ از جمله FTX روشن شد. مدیر عامل Changpeng Zhao در زمان تایید در هفته مالی ابوظبی حضور داشت.

به گفته وب سایت Rain، این پلتفرم در درجه اول بر ارائه خدمات رمزنگاری در سراسر خاورمیانه و ترکیه متمرکز است که دفتر مرکزی آن در بحرین است. در حالی که سازمان تنظیم مقررات خدمات مالی بازار جهانی ابوظبی تأییدیه هایی را برای Rain و Binance صادر کرده است، تنظیم کننده دارایی های مجازی دبی در ماه می به مدیران پلت فرم دارایی دیجیتال Open Exchange اطلاع داده و مجوز BitOasis را در ماه جولای به حالت تعلیق درآورد.

مجله: Crypto City: راهنمای دبی
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *