DRAM استیبل کوین درهم به Uniswap رسید که توسط تحقیقات فناوری های توزیع شده مجدداً راه اندازی شده است.


Distributed Technologies Research DRAM را راه اندازی کرده است، یک استیبل کوین با پشتوانه درهم که هدف آن بهره مندی از عملکرد ارز فیات امارات متحده عربی است.

یکی از فارغ‌التحصیلان سابق MIT و یکی از مدیران SoftBank، یک استیبل کوین با پشتوانه درهم راه‌اندازی کرده است که هدف آن فراهم کردن کشورهایی که تحت تأثیر یک محیط تورم بالا قرار دارند، در معرض دارایی‌های مرتبط با پول محلی امارات متحده عربی قرار می‌دهند.

کوین تلگراف پس از اعلام استیبل کوین DRAM که در پروتکل های مالی غیرمتمرکز Uniswap و PancakeSwap در تاریخ 3 اکتبر اعلام شد، با آکشی ناهتا، بنیانگذار و مدیر عامل تحقیقات فناوری های توزیع شده (DTR) تماس گرفت.

این شرکت مستقر در ابوظبی از اکتبر 2022 در حال توسعه فناوری برای یک استیبل کوین با پشتوانه درهم است. ناهتا اساساً DTR را در قوه قضائیه راه اندازی کرده است که در سال 2019 به تأسیس آن در سوئیس کمک کرد.

قرارداد DRAM در تاریخ 3 اکتبر در Uniswap ثبت شد. منبع: Uniswap.

DRAM یک توکن اتریوم ERC-20 است که توسط DRAM Trust صادر شده است. این سازمان یک تراست است که تحت قانون هنگ کنگ اداره می شود، در حالی که دارای یک هیئت امنای مستقل است که مسئول تأیید صدور توکن و سوختگی است، در حالی که طبق گزارشات، مجوز و تحت اداره پولی هنگ کنگ تنظیم می شود.

در حال حاضر، DTR نمی‌تواند DRAM را در هنگ کنگ یا امارات متحده عربی ارائه کند، اما ناهتا خاطرنشان می‌کند که بحث‌ها برای ارائه نقدینگی رمزی برای فهرست‌بندی در صرافی‌های متمرکز خارج از این دو حوزه قضایی ادامه دارد.

پارامترهای نظارتی مستلزم آن است که ذخایر فیات درهم قبل از استخراج هر توکن DRAM سپرده شود و طبق گزارش ها، ذخایر توسط مؤسسات مالی تنظیم شده نگهداری می شود.

وب سایت DRAM همچنین پیوندهایی به آدرس های قرارداد هوشمند استیبل کوین برای اتریوم، BNB و Arbitrum ارائه می دهد. قرارداد توکن ETH منعکس کننده حداکثر عرضه کل 2 میلیون DRAM در زمان انتشار است، قرارداد ARB منعکس کننده 499999 DRAM است، در حالی که قرارداد BNB دارای 2.5 میلیون درام است.

تحقیقات پیشینه انجام شده توسط Cointelegraph نشان داد که تحقیقات فناوری های توزیع شده چهار سال پیش در سوئیس راه اندازی شد.

این بنیاد در ادامه یک سیستم پرداخت غیرمتمرکز به نام Unit-e را توسعه داد که توسط تعدادی از دانشگاهیان و توسعه دهندگان از طریق مشارکت و کمک های مالی با موسسات دانشگاهی برجسته مانند استنفورد، MIT و دانشگاه ایلینوی طراحی و ساخته شد.

مخزن کد Unit-e منعکس کننده آخرین commit های سال 2019 است. منبع: Github.

کوین تلگراف دریافت که ناهتا در زمان تصدی خود در سافت بانک در تأسیس DTR نقش داشته است. پروژه Unit-e DTR یک شبکه پرداخت مقیاس پذیر و غیرمتمرکز بود که توسط یک تیم توسعه مستقر در برلین ایجاد شد.

“هدف اصلی در سال 2019 نیز اختلال در پرداخت ها و ایجاد پروتکلی بود که توان عملیاتی بسیار بالایی با کارایی هزینه قابل توجهی داشته باشد.”

ناهتا جزئیات تلاش های شرکت در “تجسم قبلی” خود را در یک خلاصه کامل از پروتکل Unit-e که توسط محققان دانشگاه ایلینویز مورد مطالعه قرار گرفت، به اشتراک گذاشت. در حال حاضر، تیم سازنده استیبل کوین DRAM شامل تیمی متشکل از تقریباً 30 کارمند دائمی و پیمانکار است.

ناهتا گفت که DTR نمی تواند DRAM را در امارات متحده عربی به بازار عرضه کند، اما این شرکت انتظار تقاضا از سوی شرکت های منطقه را دارد که با تورم بالا و مشکلات ارزی دست و پنجه نرم می کنند.

“ارتباط با AED (درهم) ناشی از عملکرد قوی و جذابیت اقتصاد امارات متحده عربی و تمایل به گزینه های سرمایه گذاری دارایی دیجیتالی پایدار در این منطقه بود.”

امارات متحده عربی به دلیل چارچوب‌های نظارتی مطلوب با هدف تشویق نوآوری‌های مالی و پذیرش دارایی‌های دیجیتال، به عنوان قطبی برای ارزهای دیجیتال در حال ظهور و فضای گسترده‌تر Web3 در حال ظهور است.

بایننس در حال حاضر در دبی فعالیت می‌کند، در حالی که کوین‌بیس و سایر صرافی‌های بزرگ آشکارا درباره عملیات‌های آتی در حوزه قضایی آن صحبت کرده‌اند.

مجله: کارآگاهان بلاک چین: Mt. سقوط Gox شاهد تولد Chainalytic بود


نویسنده: Gareth Jenkinson

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید