99 درصد از مردم نیجریه از رمزنگاری آگاه هستند – گزارش Consensys


نظرسنجی از پاسخ دهندگان از هفت قاره جهان نشان می دهد که نیجریه بیشترین جمعیت را در سطح جهان دارد که از رمزنگاری آگاه هستند.

یک نظرسنجی جهانی از پاسخ دهندگان از 15 کشور نشان می دهد که نیجریه، بزرگترین اقتصاد آفریقا، بیشترین جمعیت آگاه به ارزهای دیجیتال را در جهان دارد.

Consensys و YouGov یافته‌های نظرسنجی جهانی Web3 را منتشر کرده‌اند که هدف آن ارائه بینش‌های کلان و منطقه‌ای در مورد درک کشورهای مختلف از ارزهای دیجیتال و اکوسیستم گسترده‌تر Web3 است.

یک نتیجه کلیدی از داده های تحقیق کیفی این بود که دو کشور آفریقایی از نظر آگاهی از ارزهای دیجیتال بالاترین رتبه را دارند. این نشان می دهد که نیجریه ای ها (99٪) و آفریقای جنوبی (98٪) نسبت به اقتصادهای بزرگی مانند بریتانیا، ایالات متحده، ژاپن و آلمان اطلاعات بیشتری در مورد Web3 دارند.

منبع: Consensys/YouGov Global Web3 Engagement Survey.

این نظرسنجی شامل حدود 15158 نفر 18 تا 65 ساله بود که در 15 کشور مختلف زندگی می کردند. در نیجریه، 99 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که از ارزهای دیجیتال آگاه هستند، در حالی که 70 درصد گفتند که مفاهیم اولیه فناوری بلاک چین را درک می کنند.

دانش نیجریه از صنعت ارزهای دیجیتال در سرمایه گذاری های او منعکس شده است. از 1001 پاسخ دهندگان از نیجریه، 76 درصد یا مالک یا قبلاً دارای ارز دیجیتال بودند. بیت کوین و اتریوم بیشترین مالکیت را داشتند، در حالی که بایننس کوین (BNB) و دوج کوین بالاتر از تتر، بزرگترین استیبل کوین جهان قرار گرفتند.

مرتبط: نیجریه 10 درصد مالیات بر دارایی‌های دیجیتال و ارزهای دیجیتال بر سود سرمایه اعمال می‌کند – واکنش کارشناسان

در حالی که 90 درصد از پاسخ دهندگان نیجریه به سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال در سال آینده ابراز علاقه کردند، 65 درصد اظهار داشتند که ارز دیجیتال ابزاری برای محافظت در برابر کاهش ارزش پولی فوق تورمی است.

با توجه به اینکه بانک مرکزی نیجریه روابط بین صرافی‌های ارز دیجیتال، شرکت‌ها و بانک‌های محلی را در فوریه 2021 قطع کرد، 50 درصد از پاسخ‌دهندگان گفتند که قانون‌گذاران باید قوانینی را ایجاد کنند که ضمن حمایت از سرمایه‌گذاران، مشارکت را تشویق کند.

منبع: Consensys/YouGov Global Web3 Engagement Survey.

Consensys داده ها و بینش هایی را برای تمام 15 کشور مورد بررسی منتشر کرده است. در ایالات متحده، 95٪ از پاسخ دهندگان از کریپتو آگاه بودند، در حالی که 42٪ از این صنعت شنیده بودند اما درک روشنی نداشتند. تنها نیمی از پاسخ دهندگان آمریکایی اظهار داشتند که دارای یا مالک ارزهای دیجیتال هستند.

مجله: چگونه از ارز دیجیتال خود در یک بازار پر نوسان محافظت کنیم: کارشناسان و کارشناسان بیت کوین در نظر دارند


نویسنده: Gareth Jenkinson

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *