6 سوال برای JW Verret، وکیلی که پول را دنبال می کند اما از رمزنگاری دفاع می کند


JW Verret یک وکیل تحصیل کرده در هاروارد است که در دانشگاه جورج میسون امور مالی و حسابداری شرکتی را تدریس می کند. کار او در سال های اخیر به طور فزاینده ای با صنعت کریپتو تلاقی پیدا کرده است، همانطور که دنبال کنندگان توییتر که او را به عنوان “BlockProf” یا پروفسور بلاک چین می شناسند، آگاه هستند. 1) شما از نظر حرفه ای بسیار شلوغ هستید – در موارد زیر تدریس می کنید: […]

JW Verret یک وکیل تحصیل کرده در هاروارد است که در دانشگاه جورج میسون امور مالی و حسابداری شرکتی را تدریس می کند. کار او در سال های اخیر به طور فزاینده ای با صنعت کریپتو تلاقی پیدا کرده است، همانطور که دنبال کنندگان توییتر که او را به عنوان “BlockProf” یا پروفسور بلاک چین می شناسند، آگاه هستند.

1) شما بسیار مشغول تدریس حرفه ای در دانشگاه جورج میسون، خدمت در کمیته های کمیسیون بورس و اوراق بهادار و شرکت در جلسات استماع به عنوان شاهد متخصص هستید. چگونه زندگی شما را به سمت ارز دیجیتال سوق داد؟

یک سازمان دهنده/فرد مالی آزادی خواه، من 15 سال را در واشنگتن دی سی به نوشتن و تفکر اندیشیدم. من هر چیزی را که برای آن جنگیدم در طول 10 سال اول، در دوران داد-فرانک از دست دادم.

نکته در مورد کریپتو این است که انقلابی از آزادی در امور مالی است. تصحیح یا هدف آن اصلاح مشکلات مالی است که مقررات دولتی فقط برای اصلاح آنها در نظر گرفته شده است. مقررات به واسطه‌ها قدرت می‌دهد، جایی که کریپتو مشکلات را با حذف نیاز به واسطه‌ها حل می‌کند. و این برای من خیلی جالب بود.

2) شما در کمیته مشاوره سرمایه گذار SEC خدمت کرده اید. شما همچنین در انتقاد از شهردار گری جنسلر بسیار پر سر و صدا بوده اید. این تجربه چگونه بود؟

این یک تجربه خوب بود. وقتی هستر پیرس کمیسر SEC شد، من جایگزین هستر پیرس شدم. من به عنوان یکی از اعضای کمیته مخالفت های زیادی نوشتم، بنابراین امیدوارم که باعث افتخار هستر شده باشم، اما فکر نمی کنم در آینده تحت ریاست فعلی از من دعوت کنند. به نظر می رسد که او سعی دارد این صنعت را نابود کند. او می‌تواند به صنعت متوسل شود تا کارها را انجام دهد، اما هیچ علاقه‌ای به آن ندارد و از برخی از بازیکنان برتر کریپتو، کوین‌بیس و کراکن شکایت کرده و بدترین‌ها را نادیده گرفته است.

3) شما مدافع فعال ZCash هستید. علاقه خود را در آنجا توضیح دهید.

Zcash مانند بیت کوین است اما خصوصی است. یک اختراع عالی توسعه دهندگان، هر که هستند، شایسته دریافت جایزه نوبل هستند.

من مقدار زیادی بیت کوین دارم. من فکر می کنم این یک نوآوری بزرگ است. اما من فکر می‌کنم برای پرداخت‌های روزمره به حریم خصوصی نیاز داریم و دستیابی به آن با بیت کوین سخت است. من هم طرفدار مونرو هستم. دارای فناوری حفظ حریم خصوصی بسیار خوبی است. اما هر دو پروژه های بسیار خوبی هستند. می توان هم رولینگ استونز و هم بیتلز را دوست داشت.

همچنین بخوانید: دیوان عالی ممکن است جنگ SEC در مورد ارزهای دیجیتال را متوقف کند

هیچ نشانه حفظ حریم خصوصی دیگری در همان زمین بازی وجود ندارد. برخی از آنها واقعا نوآوری های خوبی هستند، اما در سطحی نیستند که شما برای داشتن همان حریم خصوصی نیاز دارید. البته موارد جالبی هم وجود دارد. پروژه های دیگری که من در مورد آنها بسیار هیجان زده هستم Samourai Wallet و Sparrow Wallet هستند که مقداری حریم خصوصی را برای تراکنش های بیت کوین ارائه می دهند.

4) از این نظر، به نظر شما آینده کریپتو چگونه تعریف می شود؟ آیا به عنوان راهی برای دستیابی به حریم خصوصی بیشتر در معاملات تعریف می شود؟ آیا با کارایی تعریف می شود به این معنا که استفاده از آن آسان تر از ابزارهای مالی سنتی است؟ آیا با جرم تعریف می شود؟ یا ترکیبی از اینها خواهد بود؟

این یک سوال جالب است. من فکر می کنم ترکیبی از همه این موارد خواهد بود. جرم و جنایت اغلب محل آزمایش فناوری های جدید است. قطعا برای اینترنت بود. در دهه 1990 بسیاری از مجرمان از اینترنت استفاده می کردند. من فکر می‌کنم قوی‌ترین عامل در تعیین اینکه کدام ارزهای دیجیتال زنده می‌مانند، ترکیبی از کارایی و مقیاس است، اما فکر می‌کنم حریم خصوصی نیز بخشی از آن خواهد بود. از آنجایی که دولت ها و شرکت های بزرگ با انتقال مالکیت غیرقابل اعتماد و بدون واسطه مبارزه می کنند، تنها راه محافظت از خود استفاده از سکه های حریم خصوصی و پروتکل های حریم خصوصی خواهد بود.

5) شما همچنین به عنوان شاهد حرفه ای خدمت می کنید. ایالات متحده آمریکا v. استرلینگوف، این شامل دولت ایالات متحده می شود که رومن استرلینگوف را به توسعه Bitcoin Fog، یک میکسر رمزنگاری، متهم می کند. در این مورد به من بگویید.

من زمان زیادی را به عنوان یک حسابدار پزشکی قانونی می گذرانم، اما برای حفظ حریم خصوصی نیز ارزش قائل هستم. برخی این را یک پارادوکس می‌دانند: چگونه می‌توان در حین پیگیری پول، حریم خصوصی را به دست آورد؟ اما من قطعا این را به عنوان یک درگیری نمی بینم. برخی از افرادی که می شناسم و بیشتر به حفظ حریم خصوصی اهمیت می دهند، بازرسان پزشکی قانونی هستند. من فردی هستم که به اطلاع رسانی به مردم اعتقاد دارم. مردم باید یاد بگیرند که معنای خاص بودن چیست. اگرچه بدترین افراد اشتباه می کنند، اما تمایل دارند باهوش نباشند و از ابزارهای حفظ حریم خصوصی بهترین استفاده را نکنند.

همچنین بخوانید: الیزابت وارن تا سال 2024 پلیس را در خانه شما می خواهد

به لحاظ ایالات متحده آمریکا v. استرلینگوف، من در امور حسابداری قانونی و پولشویی کمک تخصصی ارائه می کنم. ترکیب دیدگاه های حقوقی و حسابداری برای کمک به تیم حقوقی مفید بود. من همچنین کارهایی را برای کمک به مشتریان صرافی‌های بزرگ رمزنگاری انجام می‌دهم، زمانی که رمزارزشان مسدود می‌شود و در نهایت مشکل را زمانی حل می‌کنیم که متوجه می‌شویم مشتری هیچ اشتباهی انجام نداده است اما به اشتباه توسط ابزارهای نظارت ارز دیجیتال پرچم‌گذاری شده است.

موارد مثبت کاذب در ردیابی کریپتو می تواند هزینه واقعی داشته باشد و این یکی از مواردی است که من را در مورد تسلط برخی شرکت های ردیابی نگران می کند. به نظر می رسد TRM و Ciphertrace در تلاش هستند تا کارها را به درستی انجام دهند و توانایی های ردیابی خود را بیش از حد تخمین نزنند، اما این مورد برای هر شرکتی در صنعت نیست.

6) شنیدم که شما در مورد بشقاب پرنده ها نظر دارید. می توانید آنچه را که می دانید به ما بگویید؟

من واقعا پادکست های مربوط به تاریخچه تحقیقات یوفو را دوست دارم. چند مورد خوب ورود عجیب و عجیب غریب. من همچنین خواندن J. Allen Hyneks را توصیه می کنم گزارش یوفو هاینک، این در مورد گزارش بلوبوک پروژه است. او در یک مدرسه کوچک استاد فیزیک بود و روزی نیروی هوایی از او خواست که این درس را بخواند. حدس می‌زنم فکر می‌کردند که او خواننده اصلی خواهد بود و او هم بود، اما بعد تغییر کرد.

دولت اکنون بیش از 50 سال پیش نمی داند. آنها ممکن است بیشتر از آنچه به اشتراک می گذارند بدانند، اما من فکر نمی کنم که بفهمند. اظهارات خلبانان نیروی دریایی کاملاً تعجب آور است. بنابراین من فکر می کنم آنها وجود دارند. من فکر می کنم اینها احتمالاً نوعی کاوشگر هستند که بدون سرنشین هستند، آخرالزمانی یا توطئه آمیز نیستند. فکر می کنم آنها می خواهند ببینند که ما چه می کنیم.


نویسنده: Rudy Takala

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید