سو ژو از 3AC در سنگاپور دستگیر شد


پس از صدور حکم اعدام توسط دادگاه سنگاپور، سو ژو در فرودگاه چانگی هنگام تلاش برای خروج از کشور دستگیر شد.

کوین تلگراف از Teneo، مدیر تصفیه مشترک صندوق تامینی ورشکسته دریافته است، سو ژو، یکی از بنیانگذاران Three Arrows Capital (3AC) در سنگاپور هنگام تلاش برای ترک کشور دستگیر شد.

در بیانیه ای، Teneo اعلام کرد که زو “در فرودگاه چانگی هنگام تلاش برای خروج از سنگاپور به دنبال حکم اعدام صادر شده علیه او توسط دادگاه سنگاپور دستگیر شد.”

حکم اعدام برای فرستادن شخص به زندان به دلیل اهانت به دادگاه استفاده می شود. در 25 سپتامبر، درخواست Teneo برای تعهد در سنگاپور با این ادعا که ژو “از دستور دادگاه پیروی نکرده است” پذیرفته شد.

این تحقیقات به تلاش های 3AC برای بازیابی وجوه از طلبکاران خود مربوط می شود. صندوق تامینی 10 میلیارد دلاری در سال 2022 به دنبال فروپاشی اکوسیستم Terra از بین رفت. 3AC با موقعیت های طولانی در یکی از انواع ارزهای رمزنگاری شده بیش از حد اهرمی داشت و صدها میلیون دلار از پروتکل وام کریپتو وام گرفت.

از زمان شکست، بنیانگذاران ژو و کایل دیویس از انحلال‌طلبان طفره می‌روند، اگرچه در رسانه‌های اجتماعی بسیار فعال هستند. حکم اعدام صادر شده در سنگاپور ژو را به چهار ماه زندان محکوم کرد. تنئو گفت که حکم اعدام مشابهی علیه دیویس صادر شده است.

“در نتیجه، آقای ژو برای گذراندن حکم 4 ماهه خود بر اساس حکم اعدام در زندان نگهداری می شود، در این مدت مدیران تصفیه سعی می کنند در مورد مسائل مربوط به 3AC با او تماس بگیرند و بر بازیابی دارایی ها تمرکز کنند. مدیران تصفیه بررسی خواهند کرد که آیا آقای ژو، در طول دوره، 3AC و “آنها همه فرصت ها را دنبال خواهند کرد تا اطمینان حاصل کنند که مدیر سرمایه گذاری سابق به طور کامل از حکم دادگاه صادر شده علیه او برای ارائه اطلاعات و اسناد مربوط به او پیروی می کند. پس از محکومیت زندان او. در صورت لزوم می‌تواند برای احکام دیگر دادگاه درخواست کند.»

محل اختفای دیویس مشخص نیست. مقام پولی سنگاپور ژو و دیویس را از انجام هر یک از فعالیت های سرمایه گذاری تنظیم شده به مدت 9 سال منع کرد.

مجله: آیا DAO ها بیش از حد هایپ شده و غیرقابل استفاده هستند؟ درس هایی از خط مقدم


نویسنده: Ana Paula Pereira

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید