صرافی OPNX از بنیانگذاران 3AC برای ورشکستگی در FTX و سلسیوس اعلام شد


ادعاها را می توان به وثیقه برای معاملات آتی کریپتو در صرافی تبدیل کرد.

OPNX، یک صرافی که به تجارت ادعاهای ورشکستگی علیه شرکت‌های کریپتو در حال سقوط اختصاص دارد، ادعاهای FTX و Celsius را فهرست کرده است.

بر اساس اعلامیه 14 جولای، ادعاهای FTX می توانند به طور خاص فوراً مستقر شوند و در قالب توکن های OX (reOX) بومی OPNX یا ارز اعتباری oUSD وثیقه شوند. سپس کاربران می توانند با استفاده از reOX به عنوان وثیقه، معاملات آتی کریپتو را انجام دهند. ادعاها با مشارکت Heimdall، که استخدام و تأیید کاربر را نیز انجام می دهد، توکن می شوند. توسعه دهندگان نوشتند:

ادعاها در ابتدا به توکن‌های reOX با پاداش 100 درصدی قیمت بازار تبدیل می‌شوند که به پاداش 0 درصد در یک دوره 50 هفته‌ای نزدیک می‌شود. این بدان معناست که در هفته اول، کاربران دو برابر قیمت بازار برای FTX خود دریافت خواهند کرد. مطالبه.”

در یک مثال گویا از OPNX، یک درخواست 1 میلیون دلاری FTX با قیمت درخواستی 30 سنت به ازای هر دلار، 600000 دلار به عنوان مبلغ ادعای reOX معادل دریافت می‌کند. صرافی گفت: «اگر ادعای کاربر ترجیح داده شود، معادل دلاری توکن‌های reOX صادر شده از کاربر برداشته می‌شود. ادعاها در یک تراست جداگانه منتقل و ذخیره می شوند.

OPNX اوایل سال جاری توسط کایل دیویس و ژو سو، از بنیانگذاران صندوق سرمایه گذاری ورشکسته سنگاپور Three Arrows Capital، که با نام 3AC نیز شناخته می شود، تأسیس شد. OPNX در اولین روز فعالیت خود، حجم معاملات ناچیز 13.64 دلاری را شاهد بود. در پایان خرداد ماه، حجم ارز روزانه از 30 میلیون دلار گذشت.

کوین تلگراف در ماه مه گزارش داد که خدمات درآمد داخلی ایالات متحده به دلیل ورشکستگی FTX ادعای 44 میلیارد دلار مالیات پرداخت نشده را داشته است. به همین ترتیب، کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده در یک تصمیم تعلیق شده در 13 جولای 4.7 میلیارد دلار درجه سانتیگراد جریمه کرد.

مجله: طوفان 3AC، استخراج بیت کوین 360 درصد، شیرجه NFT بروس لی


نویسنده: Zhiyuan Sun

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *